Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokak miért nem szeretnek...

Sokak miért nem szeretnek magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

2011. jan. 29. 09:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nah ez egy jó kérdés,mert én sem tudom rá a választ
2011. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nézz rá a kormányra és rájössz
2011. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

nah majd én elmondom.

először is van a válság. meg hogy a kormány mindent elk.úrt.

2. több itt a cig.ány mint a magyar.

3. a maradék magyarság is egy b.unkó pa.raszt társadalom

4. nézd meg a fiatalságot. 14 évesen isznak, cigiznek, kocsmáznak, d.ugnak, és az ahogy öltöznek valami hányadék.

5. szép nyelv a magyar, de senki nem beszéli, és rohadt nehezen tanulunk meg más nyelveket mert egyikre sem hasonlít.

6. hiába a "dicső" múlt (ami nem is olyan dicső ha belegondoltok) semmire nem vitte az ország. Amerika nem egy régi ország mégis háát kicsikét többre vitte mint ez.

nah remélem ennyi elég. és most jöjjön az hogy ti miért SZERETTEK magyarok lenni?

2011. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 gabimami0 ***** válasza:
95%

nálunk nagyon nagy a káhosz, és szerintem nem sok cég, föld, ingatlan maradt Magyar tulajdonban, ezért a Magyar már nem érzi azt a szoros kötődést a hazájáért.

felszoktam tenni magamnak azt a kérdést, hogy létezik-e még Magyarország, vagy csak van valami ország, ahol minden a fejetetején áll.

2011. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%

mert hazaárulók!

attól még,hogy sok a cigány meg ezek,attól még szerethetnek magyarnak lenni,függetlenül attól,hogy azok a bizonyosak tönkretették az országot.

2011. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
kedves előző, én értem amit mondasz, de mondd már el az indokaidat. néhányan akkora nagy magyarok hogy be se férnek az országba, közben meg azt sem tudják miért.
2011. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 gabimami0 ***** válasza:
100%

én is csak azért vagyok még itt, mert nem tudok más nyelven beszélni, de ha tudnák, valószinű már máshol élnék. De az is igaz, mindenhol jó, de legjobb itthon!

az emberek, csak egymástközt beszélik ki véleményüket, de senki nem meri vállalni az igazi fellépést, véleményét, mert fél, ettől-attól.

2011. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 gabimami0 ***** válasza:
100%
előzőnek, IGEN! neked igazad van! gm0-én
2011. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

gabimani0-látom magyarul se tudsz beszélni.

"tudnák"

2011. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

"kedves előző, én értem amit mondasz, de mondd már el az indokaidat. néhányan akkora nagy magyarok hogy be se férnek az országba, közben meg azt sem tudják miért."

most én arról beszélek,hogy nemtudom miért ciki valakinek,hogy magyar.

2011. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!