Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy általános iskolában...

Egy általános iskolában mennyi a max hiányzási óraszám?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 06:44
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

annál már többet lógtál a suliból

vagyis húzzál tanulni büdös kölök :D

2011. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon, hogy nem vagyok büdös és az sem hogy folyton beteg leszek, azért van most kb 120 óra hiányzásom..azért kérdeztem hogy mennyi a max?
2011. jan. 27. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
az elég sok. egyik osztálytársam is folyton beteg volt ezért magántanulónak kellett lennie. legyél te is az, még jobb is úgy.
2011. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha orvos igazolja akkor igen lehet annyi amennyit kiír.

Ha szülő igazol akkor csak 3 napot engednek meg.

2011. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk 250 volt, nemtom mindenhol ugyanannyi e...

egy osztálytársamnak 249 volt, és még volt pofája nem bejönni utolsó napra. dehát kisebbség, nem buktatjuk meg... aki meg képes bejárni órára, és gyengébb szellemi képességű, az agyon tanulja magát, úgy kap kettest. ő meg csak úgy pusziért... szánalom. a normális az tanuljon, és dögöljön éhen...

amúgy elég távol áll tőlem a rasszizmus, de bocs, most ideges vagyok. :D

2011. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, mindenhol egyforma, most kaptam meg a félévit, 62 óra van beírva de az utolsó betegség második féléves...igen elég sok, igazából nem akarok magántanuló lenni, amúgy kitűnő voltam eddig minden évben( 6.os vagyok)

Köszi a válaszokat, remélem nem lesz baj...

2011. jan. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!