Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emlékeztek az első napotokra,...

Emlékeztek az első napotokra, általános iskolában?

Figyelt kérdés
Én tisztán emlékszem mennyire rossz érzés volt ottmaradni, és arra is hogy az iskolában volt 2 ilyen szörnyeteg, akinek kiszedték a hangszálait, és csak úgy tudtak beszélni gépiesen, ha nyomták a gombot, vagy mit, és ez kikészített, meg a tanárt is, hogy gépeknek neveztem őket, és ki akartam kapcsolni...:D na de, ti emlékeztek még az első napotokra?
2010. okt. 18. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Úristen, hova jártál te?:O

Én nem emlékszem egyáltalán:)

2010. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapestre, normális, sima általánosba, de 2. ba el is mentem onnan. amúgy szerintem nem helyes az ilyen fogyatékos egyedeket az egészségesekkel egy iskolába járatni, mert igen is tudnak károkat okozni. de nem ez a kérdés:D én tisztán emlékszem. valaki még?
2010. okt. 18. 01:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Emlékfoszlányaim nekem is vannak, de én élveztem a sulit nagyon. :D Elég stréber gyerek voltam.. na, de most. xD
2010. okt. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én tisztán emlékszem. Sütött a nap, kellemes idő volt. Rajtam az akkor még kötelező kék köpeny, nagy doboz hátitáska, ami sárga-kék volt.

Akkoriban faluban laktam, úgyhogy ismertem az összes osztálytársam, mert javarészt ugyanazok voltak, akik oviban is. Tanárnő viszont ismeretlen volt, nagy, kövér, férfihangú asszony... A menza szaga még most is az orromban van. :D

2010. okt. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az igazgató lányával elkezdtünk rohangálni a tornateremben az ünnepség alatt, gondolom untuk a beszédeket, de aztán leültettek minket. Ja meg kaptunk ilyen kis emlékkönyvet, az enyémen a Susi és Tekergő volt, és nagyon menőnek hittem magam, hogy én kaptam ezt :D
2010. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is emlékszem:O ott ültem az ablak melletti padsorban a 3. padban és egésznap a beadandó füzeteket, könyveket meg vízfestéket stb adtuk be:D emlékszem, úgy mentem haza, hogy "anya, ez rettentő unalmas, én ide többet nemmegyek..":D
2010. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem első nap véresre törte az új cipő a lábamat... Jó indítás volt, azóta már a hátam tartom a sorsnak :)
2010. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak arra emlékszem, hogy nagyon jó idő volt, sütött a nap és nagybátyám kocsit mosott.

Meg a "kocka" táskára, a kék köpenyre, meg a piros szalagra. :D

2010. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkinek se tudtam a nevét,mert nem abba az oviba jártam ahova ők:D
2010. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!