Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakinek hogy...

Volt már olyan valakinek hogy eltűnt a naplója? Mert velem ezt történt, mindenem benne volt..szörnyű érzés, hogy valaki elolvassa..

Figyelt kérdés
:( aztse tudom hogy éljem túl , komolyan számomra ez felér egy nagyobb katasztrófával :(
2009. febr. 4. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem. Én interneten blogolok, de minden privátba megy és csak én tudom elolvasni. Szerintem ne túlozd el a dolgokat, próbálj kicsit megnyugodni és végig gondolni. Én nem hiszem, hogy megnézném mi van egy talált pendriveon. Ha suliban veszett el, akkor portára vinném, pld. Ott is kérdezősködhetsz.
2009. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De gáz! :S

Meglett már különben?


Egyébként ha a suliból vette volna el valaki, akkor szerintem biztos, hogy már hallottál volna róla. Ha beleolvasott, és tényleg olyan cikis dolgok vannak benne, akkor tuti, hogy elkezdett volna piszkálni.

Ha meg nem olvasta el senki, akkor nyugodtabban keresgélhetsz! :)

2009. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
én 100 hogy elolvasnám, bárkiét találtam volna meg ... és egyből továbbadnám a barátnőimnek... húgom is írt egy időben naplót, az övét is rendszeresen ovlastam, ő tudott róla, üzengetett is benne nekem xD egyébként énsem értem, hogy lehettél ilyen hülye, hogy a pendrive-odat magaddal viszed a suliba, meg hogy rajta van a naplód... mértnem volt elég a gépeden? vagy vehettél volna külön erre a célra egy pendriveot... tudom, hogy lepontoztok, de akkor is ez a véleményem :D
2009. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: privát fájlokat mindig levédjük jelszóval!
2009. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nemtom hogy kell levédeni .. szarügy ... egyébként hogykell XD?
2009. febr. 9. 19:23
 16/17 anonim válasza:

Ezt én sem tudom.


Visszatérve az eredeti kérdésre.

Nem. Leginkább azért, mert nem írok naplót - pont az ilyenek miatt.

Viszont... ha már egyszer gépre vitted, minek kellet felrakni pendrive-ra és magaddal vinni? O.o

2009. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
mert egyszer 2 éve irt naplóm tünt el vírus miatt...
2009. febr. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!