Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen "érzés", ha van valakin...

Milyen "érzés", ha van valakinek egy nővére?

Figyelt kérdés
Nekem nincs nővérem, milyen ha van? Hogy élitek meg? Jó? Rossz? Semleges?
2010. márc. 15. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy 9 és fél évvel idősebb nővérem van. Minél idősebbek lettünk, annál jobban megszerettük egymást. Most hogy felnőttek vagyunk, nagyon ragaszkodok hozzá. Csak ő van nekem, és a gyerekeim.

Ez ami kis családunk.

2010. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát..

Nekem gy 5 évvel idősebb nővérem van. (én 19,ő 24)

Mi nem jövünk ki egymással.

Ő örökké versenyezni akar velem,meg sztem féltékeny rám,mert neki nincsenek barátai,nincs párja...

És ezért köcsögösködik velem..De hát ezvan. remélem majd,ha idősebbek leszünk, jobb lesz a helyzet.

2010. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5 évvel idősebb, ő lány én fiú. Mikor hazajön minden nap veszekszünk de semmi komoly, jól kijövünk, csomót röhögünk, meg kitaláljuk egymás gondolatait, jó hogy van
2010. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31/L vagyok, a nővérem 36. Most már jól kijövünk, de semmi olyan érzésem nincs, mitha a nővérem volna. Fiatalabbnak is tűnik, nincs férje, gyerekei, olyan kislányos :) Inkább, mint egy húg, ha hiv, tuti valami baj van, segitség kell, stb. Amúgy olyan leginkább, hogy van valakim, aki akkor is van, ha akarom, és akkor is, ha nem. Nincs választás. Gyerekkorunkban sokat játszott velem, nagyon kreativ volt, elbarikádoztuk a szoba részeit, bujócskáztunk, párnából "trónt" csinált nekem, szóval le a kalappal. Persze az agyára mentem, amikor ő olvasott volna, én meg nyaggattam, de ez gondolom más testvéreknél is igy van :)
2010. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok (lány) nővérem 21 lesz.Hát fura a kapcsolatunk.Néha imádom mert vele tudok akkora értelmetlen dolgokon röhögni h csak na:D ja és mióta dolgozik, sokszor kisegít pénzzel (persze nem ezért imádom de azért sokat segít mikor le vagyok égve) meg sokmindent elmondunk egymásnak.Néha viszont veszekszünk,mert rendetlen vagyok, ő meg rendmániás.van hogy ugráltat.
2010. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!