Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakinek hogy...

Volt már olyan valakinek hogy eltűnt a naplója? Mert velem ezt történt, mindenem benne volt..szörnyű érzés, hogy valaki elolvassa..

Figyelt kérdés
:( aztse tudom hogy éljem túl , komolyan számomra ez felér egy nagyobb katasztrófával :(
2009. febr. 4. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsére.Mert sokszor olyat irok hogy még magam elött is égek így visszaolvasva.De mért hol tartod hogy eltűnt?És esetleg ha valaki elvette akkor kilehetet,van valami gyanúd?Nyugi,lehet hogy csak elpakoltad valahova és majd elő kerül.Fő a pozitiv gondolkodás!
2009. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pendrive-on volt .. fiókban tartottam de irtam bele kb egy hete és beraktam a sulitatyóm egyik zsebébe.. sokáig ottvolt de ma megnéztem és ... azthittem elájulok.még a sirógörcs is rámjött :(...épp ez az hogy énis olyanokat irok bele hogy .. kész ..nekem annyi
2009. febr. 4. 23:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem cipeled mindig mindenhova magaddal, akkor biztos meg lesz. Biztos csak leraktad valahova és aztán véletlenül elpakoltad a többi cuccoddal.
2009. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, nagyon de nagyon remélem :(... ha suliban esett ki valahol akkor én asszem elis áshatom magam ..jó mélyre..
2009. febr. 4. 23:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Te figyi naplot otthon szoktak am tartani!!!

Ez felelotlenseg volt reszedrol, ha ennyire fontos volt, miert cipelted????

Lehet hogy valaki kivette a taskadbol.

De az is lehet, hogy valamelyik fuzeteddel vagy konyveddel fogtad ossze.

Ne tartsal ilyen fontos dolgokat magadnal ha elmesz otthonrol!!!!

2009. febr. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

erről eszembe jut egy vicc:a jó kislányok naplót írnak,a rosszak nem hagynak nyomot maguk után...


viccet félretéve,nálam szerencsére még nem volt ilyen..jó régen írtam már naplót de azt mások mindig tisztelték.sajna te se sokmindent tehetsz már kivéve ha sejted ki volt,számonkérheted rajta..azért nem dől össze a világ,bár nem tudom a napló tartalmát de nem lehet olyan vészes...

2009. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
jah és vszínűleg az a vki nem a naplót akarta hanem a pendrive-ot magát,reményked h.nem nézi meg a bejegyzéseket...előző válaszoló
2009. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság:

nem kell naplót írni. :)

2009. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Megtalaltad a naplodat????
2009. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem nem lett meg .. azon vittem be vmit vkinek , psze leszedtem addig a naplót róla .. aztán visszatettem most meg eltűnt .. szivás ...
2009. febr. 5. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!