Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves leány vagyok. És...

12 éves leány vagyok. És nagyon gyerekes vagyok. Néha kiszoktak csúfolni, mert én imádom a rajzfilmeket, és ha néha nekik túl "gyerekeset" mondok. Kinézetre is gyerekesebb vagyok. De én inkább vagyok ilyen, mint egy hülye "tinilibus" (:D) Baj ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 15:57
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Akinek 12 évesen van gyakorija, smiley-kat használ, az nem hiszem, hogy olyan nyomi lenne :)

Attól függ milyen meséket nézel....ha ilyen lebutított, amerikai, gagyi sorozatot (pl: Disney...) az igen...

Ha vicces, aranyos és ott tudod hagyni (szóval nincs benned az, hogy megnézem-megnézem mind1 mi lesz)

Én is ennyi vagyok..Lány

Az osztálytársaim fele nézi és ennek a fele tagadja...

Legjobb barátnőm letagadta, de mikor valami részt mondot neki egy lány rögtön tudta miről van szó.

Igen, én éretebb vagyok koromnál, először hagytam ott a Disney-t!

Nyolc voltam akkor (kinőttem).

A Disney-t az hagyja el hamar aki elég értelmes ahhoz, hogy észre vegye azt, mit is néz...

Én kitünő tanuló vagyok amellett, hogy nem vagyok nyomi!

Az osztály legmenőbbje

2013. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!