Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megteheti e a tulaj hogy...

Megteheti e a tulaj hogy megtiltja, hogy belépjek az épületbe? Hol találnék erre jogszabályt, vagy határozatot? (már próbáltam keresni, de nem sokra jutottam)

Figyelt kérdés
Egy magánkézben lévő vendéglátó helyről, ok nélküli kitiltással kapcsolatban vannak kérdéseim. Nem szeretném részletezni a dolgot, és igazából nem is tudnám, mert okot nem adtam a döntésre egyáltalán. Gyakran látogattam a helyet, barátaim, ismerőseim munkahelye a létesítmény és napi szinten hozzájárultam a bevételhez is mert amit tudtam ott vettem meg a kellemes társaság miatt. Kérdéseim a következők:
2011. jan. 21. 20:55
 1/2 Son ***** válasza:
hát ha már kifizetted arra a hónapra, vagy van valami szerződés, akkor nem tehet ki ok nélkül.
2011. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden alkalommal fizetek, nincs számlám.
2011. jan. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!