Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem bosszant, ha...

Titeket nem bosszant, ha helyes választ adtok egy kérdésre (pl bemásoljátok a jogszabályt) és egy következő válaszoló kioktat, hogy az nem pontos, nem úgy van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
engem nem igazán érdekel,figyelmen kívül hagyom.mindenki más,mindenkinek van véleménye,ha akarja megosztja,ha nem nem.:)
2010. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem igen, de nem foglalkozok az ilyenekkel különösebben.

Aki idióta, hát az idióta. Ez van.

2010. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem sem erdekel. :)

Nem kell foglalkozni ezzel. Ne irj vissza, es kesz.

2010. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én legtöbször 1x válaszolok 1 kérdésre, nem izgat hogy mi lessz utána.
2010. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
CSAK 1X
2010. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem az zavar nagyon, hogy kérdeznek valamit (amit ugye tapasztalatból tudhatsz), megírod, jön egy gyök-ér mást hallott róla, vagy azt se tudja, mi az, az hagyján, hogy kioktat, még le is pontoz!!!!Próbálok mindig hasznos, értelmes válaszokat adni, erre lepontoz, mert fingja sincs róla (még hírből sem) hogy miről beszélek.

Bocs hogy itt írtam ki magamból, de jól esett:D

2010. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 asdokininja3 válasza:
Engem inkább az zavar, amikor ki másolom szó szerint a könyvből az anyagot dolgozatírás közbe, erre 2 est kapok, mert hiánytalan a dolgozatom, erre a padtársam ugyanarra a munkára 5 öst ..
2013. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!