Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki a hajléktalan...

Hogyan alakul ki a hajléktalanoknál, hogy egyre kevésbé igényesek önmagukra? talán nem is veszik észre magukon?

Figyelt kérdés
nem számít nekik, hogy milyen rettenetesen "illattalanok", felszállnak a tömegközlekedési járművekre, bemennek az áruházakba, és láthatóan vagy csak látszólag nem foglalkoznak azzal, hogy milyen borzasztó megjelenésük van.
2011. jan. 8. 18:28
1 2
 1/20 szamóca. ***** válasza:
100%

szerintem sejtik hogy bűzlenek...d emond már meg hol fürödjenek meg?:DDD

attól meg jobb illatuk lesz ha lesütött szemmel mindenkitől sáűrűn elnézést kérnek amiért büdösek?

2011. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 böiler ***** válasza:
52%

De, észreveszik. Csak tudod, egy idő után nem érdekli őket. A cél túlélni az újabb éjszakákat, nem az, hogy pózerkedjen az iPhone-al. Érted?

Ezért utálom a korombeli kis ratyikat, akik mindig "depisek", hogy milyen sz_r az élete...


"Lenézzük őket, nekik kín minden percük,

De mért kell folytatni, ha a szópárbajt megnyertük?

Hatalmas a szátok, hogy alkoholista állatok,

A siralmat nem ismerik, ők edzettebbek nálatok.

Ha neked kéne fagyoskodni egy aluljáró mélyén,

Ha neked kellene koldulnod egy mellékutca szélén,

Ha neked kellene élned egy dobozban ami karton,

Hát ezek lennének a gondolatok a parton..."


17/F

2011. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

értem.

a hajléktalanoknak van valamiféle melegedőjük, nem? ott le tudnának zuhanyozni, a ruhájukat kimosni.

ciki nekik oda bemenni?

milyenek ezek az épületek? ki tartja fenn?

és hogy épül le bennük az igény, hogy ápoltak legyenek?

nekem nehéz elképzelni, hogy ne két-három naponta mossak hajat, hanem mondjuk csak havonta, vagy még ritkábban.

egyébként köszönöm a válaszotokat

2011. jan. 8. 19:06
 4/20 szamóca. ***** válasza:

nice, böiler. szépenszóltál.

igazad van.

kérdező: adakozz kinőtt megunt ruháidat, ezzel segíted is őket és a megjelenésük is jobb lesz.

2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szamóca. ***** válasza:
100%

azok a melegedők... hahah

hát én is inkább bűzlenék. nem, nem szivesen mennek oda. ott harc folyik mindenért, ellopják egymás cuccait, sz*rrá verik egymást. dolgoztam ilyen helyen, de meséltek róla. csövik is meg ottdolgozók is.

szeritned mennyire lehet jó az, ha inkább megfagynak odakint mintsemhogy odamenjenek? az meg a másik hoyg az sem ugy működik ám hogy odamész és beengednek... nagyonnagyon sokmindnkeit elküldenek mert nicns hely vagy nicns pénz.

2011. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 böiler ***** válasza:

Figyelj, ugyan nem vagyok hajléktalan, de régebben beszélgettem párral nyáron. És az a szomorú, hogy akikkel beszélgettem, teljesen értelmes emberek. Szóval nem az van mindig, hogy ahogyan elképzeled, hogy be van szipuzva, meg agresszív. Nem feltétlenül.

Ők mondták, hogy az ilyen szállókra nem szeretnek bemenni, mivel emberből vannak, ha elhiszitek, ha nem, és van MÉLTÓSÁGUK, ami miatt szarul érzik magukat, ha kéregetni kell, mert sajnos kell nekik, ha akarnak kajálni. Bár mesélte, hogy van 1-2 bolt, ahol ha letakarítja a kinti részt, akkor kap 2-3 kiflit.

De ezeket magamon is észreveszem, és teljesen megértem őket. Pl. bármilyen bajom van, vagy van valami amit nem tudok megoldani, és segíteni akarnak, akkor inkább elutasítom. Ez van. Emberek vagyunk, különböző EGYÉNISÉGGEL.

2011. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szamóca. ***** válasza:

dolgoztam ilyen helyen, vagyis nem konkrétan ott de meséltek róla...* fszkodik ez azizé.


böiler csak tudatom veled hogy most szerelmes vagyok beléd.:D

2011. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

verekednek egymással a melegedőkben? meglopják egymást?

ez borzasztó

nincs összefogás közöttük?

és azok, akiket értelmesnek találtál, hogy kerültek ilyen szerencsétlen helyzetbe?

2011. jan. 8. 19:19
 9/20 böiler ***** válasza:
Szamóca, csak tudd, én előre tudtam, hogy ez lesz.
2011. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 szamóca. ***** válasza:

összefogás? minek. nekik ez harc az életért. és ha a másik csizmája melegebb, akkor az kell. ennyi.

egyszer próbálj meg velük te is beszélgetni... meglepődnél milyen emberek élnek odakint:)

2011. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!