Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mot tegyek? Mindent megtennék...

Mot tegyek? Mindent megtennék csak adjatok ötleteket! Nagyon szégyellem magam. Honnan tudnék szerezni? 13/L

Figyelt kérdés
A barátnőmnél aludtam és olvasni kellett a kötelező olvasmányt, és elvittem a könyvvemet hozzá, de ott rájöttünk hogy nem tudok vele haladni ezért beletettem egy autógrammot, de mondta hogy azt nem vihetem haza és én mondtam hogy nem akarom, csak beleteszem mert nincs semmi kéznél. És véletlen hazavvittem és otthon anya rátett valami ragacsosat és tönkrement mert lejött róla a festék. Csak neki írták alá és már vissza kéne adnom. Nem is tudom hogy kik voltak rajta. Az egyik asszem Botond a másik Golyó és még asszem kettem vannak rajta.
2011. jan. 5. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van?!?!
2011. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tönkre tettem a barátnőm Idiot Side autogrmját honnan tudnák szerezni?
2011. jan. 31. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád!
2011. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lelkiismeretfurdalásom van:(
2011. febr. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!