Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szinte...

Miért van az hogy szinte bármit megtennék ISMERŐSÖKÉRT és barátokért, és azért akivel barátkozni szeretnék. Akármikor segítenék bárkinek ha kéne. Lógnék is ha az kéne. De miért? Kést is döfnék a lábamba, szinte akármit!

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 19:43
 1/5 szamóca. ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, bár csak a barátaimért vagy azért, aki nagyon úgy néz ki hogy hamarosan a barátom lesz.

van egy réteg az életemben, akkért szó szerint bármikor tűzbe mennék.

2011. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És van tipped/tippe hogy kéne barátkozni azzal akivel szeretnék? Egyelőre chatelünk... De szinte beszélgetni is valamiért nem nagyon merek vele, hogy kezdjem?
2011. máj. 6. 19:57
 3/5 szamóca. ***** válasza:

erre szerintem nincs jó tipp. nem vagyok a chatelés híve, hívd el személyes találkozóra.

bartkozni akarsz vele vagy összejönni? ahhoz mérten hívd el ahelyre, és a témát is ahhoz kapcsold.

igazából annyit tudok erre mondani - főleg ha csak barátságról van szó de párkapcsoaltra is - hogy csak add magad, beszélgessetek gátlások nélkül. ha nem megy, úgysincs értelme a a barátságnak, ezt nem lehet erőltetni.

csak nyugi, kezdj hétköznapi témával - teljesen jók a rongyosra használt szava mint a miylen napod volt, szép az idő satöbbi. majd ebből kialakul.

2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán még nem volt komolyabb csalódásod a barátaidban. Ha egyszer olyan helyzetbe kerülsz, amikor neked lenne szükséged segítségre, és hátat fordítanak neked, akkor felül fogod vizsgálni ezt a nézetedet (kívánom, hogy soha ne legyen rá szükséged).
2011. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamóca. ***** válasza:
nem feltétlen változtat az meg. én már csalódtam pár emberben, de semmit nem változott ez a dolog. nyilván velük szemben igen, de a többiekkel kapcsoaltban nem.
2011. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!