Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, miszerint esetleg sorozatgyilkos műve lehet?

Figyelt kérdés

Vagy inkább furcsa véletlen?


[link]


2010. dec. 31. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sorozatgyilkos. Csak Magyarországon ritka az ilyen, és nem is szívesen dobálózik a rendőrség ilyennel.
2011. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ezek szörnyű dolgok.ha belegondolok,hogy akár a bnőmim is lehettek vna .(
2011. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ophélie hogy jön ide?

Amúgy igen, van hasonlóság, ez nyilván a rendőrségnek is feltűnt, és keresnek hasonlóságokat a lányok életében is. De én most mit csináljak?

2011. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tinker Bell ***** válasza:

Igazándiból elképzelhető, hogy sorozatgyilkos áldozatai lettek, de ezt sosem fogjuk megtudni, mint ahogy nagyon sok részletet sem.


Ha jól megnézed, a két lány hasonlít egymásra és még az életkoruk is hasonló, elképzelhető, hogy a sorozatgyilkos ezekre a paraméterekre kattan.

2011. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mester Havaskáról sem lehetett sokat hallani, Kovács Cintiáról pedig mindössze annyi jelent meg, hogy megtalálták, kizérték az idegenkezűséget - azóta nagy a csend. Tartok tőle, hogy lesz következő is.
2011. jan. 2. 17:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsőre össze is kevertem a lányok fényképét. Mézszínű haj, zöld/barna szem... Az ember esze megáll.
2011. jan. 2. 17:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Ophelie és Havaska közötti érdekes párhuzamok:


[link]


Havaska viszont nem illik a képbe, abból a szempontból, hogy nem hasonlít a másik három lányra.

2011. jan. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!