Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent tulajdonképpen az XD?

Mit jelent tulajdonképpen az XD?

Figyelt kérdés
Mindenki szokta ezt "mondani". Én nem igazán vagyok az az msn-ezős csajszi, de szeretek a barátaimmal beszélgetni. Én tudom hogy ezeket mire írják, de tulajdonképpen szerintem ők sem tudják mit jelent.
2010. dec. 28. 23:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

húú, már engem is el kezdett érdekelni :)

akkor miért is szokták egyesek szomorú dolgokra ezt írni? vagy nem értem a csajt sem, hogy miért rajzolta ezt.

2010. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Hát ahogy ezt a többiek is írták, akkor ha valaki nagyon viccesnek talál valamit. A csajszi nem tudta mit jelent, ez nyilvánvaló a veszekedésből, szerintem csak fel akart vágni vele.
2010. dec. 29. 00:03
 23/32 A kérdező kommentje:
Azért nagyon remélem, hogyha tudta mit jelent, akkor nem találta viccesnek azt hogy valaki fogyatékos.
2010. dec. 29. 00:05
 24/32 anonim ***** válasza:

Én is használom az xD-t,de ez miért lenne szánalmas?Össze vissza mindenre nem irkálom,főleg nem olyan dologra ami szomorú.

Amúgy csak így halkan jegyezném meg,szvsz a fiatalabb 12-14 még talán a 15 éves is,azok irkálják minden hova,még akkor is,ha köze sincs hozzá.

2010. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Igeen... 13 évesek vagyunk. Nem tudom ki írta hogy szánalmas. Nem igazán tudom sajnos átéreztetni, hogy én ezt hogy értelmezem. Nem tudom kifejezni, azt a tudatlanságot ezzel kapcsolatban. Egyébként köszönöm a hozzászólást. Teljesen igazad van a korosztályban, lehet hogy viccesen hangzik, de a 35 éves tanárom ezt ki szokta irkálni a facebook-ra.
2010. dec. 29. 00:45
 26/32 A kérdező kommentje:
Uhh... Már látom! És igen, az a baj, hogy amikor csoportba levelezünk, egy dologra mindenki leírja hogy xd, és egymás alatt ez 5x is ott van! Ami persze nem lenne baj, ha a dolog téll vicces lenne.
2010. dec. 29. 00:48
 27/32 anonim ***** válasza:

Jajj,remélem nem értettél félre:)Én nem leszólás képp mondtam!Kbkb értem,hogy mit és hogyan akartál kérdezni;)

Viszont ezen meglepődtem,hogy 13 éves vagy:$..így elsőre,az írásod alapján velem egykorúnak vagy inkább többnek gondoltalak

2010. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmi lenne

2010. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az unalom:D

[link]

xD nélkül,némi kábítószer után:D

2010. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Oké semmi baj, örülök hogy többnek hittél. Nem értettelek félre, valószínűleg én fogalmaztam rosszul:)
2010. dec. 29. 09:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!