Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent tulajdonképpen az XD?

Mit jelent tulajdonképpen az XD?

Figyelt kérdés
Mindenki szokta ezt "mondani". Én nem igazán vagyok az az msn-ezős csajszi, de szeretek a barátaimmal beszélgetni. Én tudom hogy ezeket mire írják, de tulajdonképpen szerintem ők sem tudják mit jelent.
2010. dec. 28. 23:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel, hogy mindenre ezt írják a szomorú dolgokra is, azt hiszik, hogy ezzel menők, de közbe nem.
2010. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Ez az XD:


[link]


Most már látod? :D

2010. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
mért hiszi minden "netmenő" azt, h azért csinál vmi tök átlagos dolgot az ember, mert menő akar lenni? És itt osztja az észt gyakorin -.- szánalmasak vagytok.
2010. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
szerintem meg aki xd-zik az a szánalmas..
2010. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

ez igazából a south parkból jött, ott szoktak X-es szemmel röhögni.


[link]

2010. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A kisbetűs mondatkezdés is lehetne ennyi erővel szánalmas, nem? Azt is a net miatti "gyorsabban akarok írni" hozta magával - elvileg. Miken tudnak egyesek összeveszni. :O
2010. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

volt egy olyan kérdés, ami a konzervatívról szólt, odalátogathatnál, mert te is közéjük tartozol -.-

Ha tudsz lépést tartani az emberiséggel, akkor inkább ne próbálj okosnak látszani, mert nem áll jól.

2010. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valaki írta, hogy az emberek szommorú dolgokra is írják ezt, és van erre egy tapasztalatom. Anyukám a mozgáskorlátozotakkal foglalkozik, és az egyik ilyen táborba, csináltunk egy zászlót. Tele rajzoltuk az egészet szép dolgokkal, volt rajta tólószék, meg napocska, és nem művészi volt, hanem mindenki akinek volt próblámája, az rajzolt valami számára kedveset! Az egyik lány egyszercsak odajött, és rárajzolt egy nagy xd-t... Nagyon szomorú volt, én akkor már úgy sejtettem, hogy ez nem ide való, bár akkor még nem tudtam mit jelent, erre a kérdésemből is rájöhettetek, nagyon kiosztottam, és arra fogtam, hogy azt sem tudja mit jelent! És visszavágta, hogy igenis tudja mit jelent, én vagyok az aki nem. Én ugyanezt mondtam erre, amit írtam, hogy nem szokás szomorú dolgokra írni ezt. De előtte még mondta a magáét, hogy ha olyan okos akkor mondjam mit jelent, én meg mondtam hogy nem én írtam, hanem te, neked kellene tudnod! De erösködött, és én akkor mondtam ezt. És akkor meg megsértődött, és elhúzott. Nagyon elszomorított, de azért otthagytuk, mert nagyon nagy volt, és nem tudtuk átfirkálni.:(
2010. dec. 28. 23:53
 19/32 A kérdező kommentje:

Olyan okos vagyok

bocsánat elírtam

2010. dec. 28. 23:55
 20/32 A kérdező kommentje:

Ő egy tipikusan egy ilyen lány! Mellesleg nagyon szeretem, mert nagyon jó barát, de szoktunk veszekedni.

Ja és se nekem se neki nincs problémánk, szerencsére.

2010. dec. 28. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!