Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saten! Linkelsz képet magadról?

Saten! Linkelsz képet magadról?

Figyelt kérdés

léccccccccciiiii:D

Minden lány álmaaaaaaaa:D


2010. dec. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
Kínálja magát a rosseb, csak örülök, hogy vannak hozzám hasonló emberek, aki(k)nek elmondhatom azt, amit mások nem értenek meg.
2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 Ikszdé xD ***** válasza:

Jójó csak hülyültem...

Amugy értem a problémádat/problémátokat, sőt egyet értek velük, engemet is neveztek már strébernek mert tanulok, de én így érzem jól magam. Jó hogy most nem azon kell rágódjak, hogy miből kéne javítani, hanem azon, hogyan üssem el az időmet :D

2010. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Te nem vagy véletlenül az ikertestvérem? :D Amikor túledzem magam mert úgy érzem, hogy kevés, kevés, kevés és még van egy edzésnap akkor szokott ez lenni. Én nem megyek futni, én nem biciklizek én nem gyúrok ma... aztán bekattanok és azt mondogatom ilyen nincs, ezt nem hiszem el! És elmegyek kondizni XD Olyan nincs, hogy egy napot kihagyjak! Amikor körülmetéltek akkor is következő nap már futottam illetve amikor a mentő vitt be mert majdnem elszakadt a bokaszalagom akkor is (azt mondták 1 hétig rá se álljak):D Túl sokszor halottam már, hogy őrült vagy, túlterheled magad. Tanulni sohasem tanultam, nem volt rá szükség. Úgy érettségiztem le 4es átlagra, hogy a tételsort sem tudtam. Nálam nincs, olyan, hogy olyan munkát adok ki a kezem alól ami nem 110%-os. Ezenfelül imádok középpontban lenni és sok vélemény ellenére szeretnek az emberek (bár inkább a fiúk) mert megteszem mindazt amit megakarok
2010. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:

Még a tételsort sem tudtad, ez jó. XD

Nem, nem vagyok az ikertestvéred, én csak egy senki vagyok.

Amikor agyrázkódásom volt, mert leestem egy póniról (illetve ledobott), mondták, hogy "Jajj Jucii, hazaviszünk..." De nem, én hazajöttem a saját lábamon, és másnap szintén a saját lábamon mentem be a dokihoz. Aki azt mondta, pihenjek vagy 1 hétig. Egy napig voltam otthon, utána ugyanúgy mentem lovagolni.

De amikor szétszakadt a lábam, akkor is mentem volna én mindenhova, csak hát fájt. Kib@szottul fájt, és mindenki hülyének nézett, amiért a legnagyobb bajom az volt, hogy így hogy fogok bringázni?!

Én nem mondom azt, hogy szeretek a középpontban lenni, de olykor felemelő érzés tud lenni, hogy az emberek csak rám figyelnek, a szokatlan magatartásom, és egyéb okok miatt.

Te vagy a lelki társam ^^ XDDD

2010. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Igen, igen :D Bár nem senki vagy, te vagy BORSÓFŐZELÉK :) Amúgy tényleg tehát amikor kiálltam a vizsgabizottság elé akkor döbbentem rá, hogy én nekem meg sincsenek a tételek, sőt még azt sem tudom mit húzhatok ki?! Rádöbbentem, hogy 4 éven keresztül nem csináltam SEMMIT. Na de... jó... kondiztam, amőbáztam meg aludtam :D de nyomás alatt mindig jól teljesítek. Nem tudom miért de én élvezem amikor valami ilyen helyzetbe kerülök. Szeretem amikor végre megmutathatom ki is vagyok :) Az egész életem egy verseny, ami nagyon kimerítő tud lenni. Versenyzek az osztálytársaimmal, a barátokkal, tanárokkal, magammal mindenkivel
2010. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:

:D:D

Ari vagy, köszi. :D

Mutasd meg nekem, hogy ki vagy. Versenyezz velem.

2010. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Így neten keresztül elég nehéz lesz, de nem tudok semmilyen kihívást visszautasítani! :P
2010. dec. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Ne is utasítsd. :p

Miért nem laksz közelebb hozzám?? :'(

Jó lenne veled...köhm... XD versenyezni :ppp

2010. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!