Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a dolog, amit be mersz...

Mi az a dolog, amit be mersz vallani magadról?

Figyelt kérdés

Én féltékeny vagyok és nem marad meg a kezemben a pénz:S(pedig nem vagyok egyáltalán jómódú) Ez amúgy tuti betegség:S

24/L


2010. szept. 15. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Irigy vagyok mindenkire aki gazdagabb vagy szebb vagy tehetsegesebb nalam(Betegesen irigy vagyok). Utalom a legjobb barat nomet. Nem tudok sporolni!!!


12L

2010. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon szégyellem magam amiatt, ahogyan a barátaimmal bánok. Az egyiket direkt ellököm magamtól olyasmi miatt, amiről ő nem tehet (mert csak eszköz volt), úgy bánok vele, mint egy kutyával... egy árulóval. De utálom ezt a helyzetet. A másik barátnőmnek meg folyton beszólogatok, és látom, hogy már nem bírja sokáig. :S
2010. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

2 éve semmit nem vettem meg magamnak.De komolyan,kaptam a zsebpénzt de nem költöttem el.Arclemosót meg ilyeneket is csak akkor vettem ha adod rá pénzt anyum.

Azóta rengeteg változtam.

Ma pl. kb. 2000Ft-t költöttem el.Vettem grapefruit cseppeket,körömlakkot,hajgumit,írólapot,illatos mécsest és tankönyvborítót.Azt hiszem ennyi.Hát no,muszáj volt ezeket megvennem:D


Egyébként meg rossz tulajdonságom még,hogy szeretem az alkoholt,bár nem szoktam részeg lenni:)

15/L

2010. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén féltékenység, bár néha van rá okom :P Plusz van olyan nap, mikor kimarad a zuhanyzás. Persze nem rendzseresen.
2010. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység, okoskodás, hamar dühbe gurulok, túl negatívan látok sok mindent, lusta vagyok, és biztos van még sok minden. :D

21/L


(persze emellett van sok jó tulajdonságom is, vannak barátaim és egy régóta tartó párkapcsolatom is, szóval nem vagyok veszett fejsze nyele :) )

2010. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a volt barátomat szeretem..pedig csúnyán kihasznált. Tudom, hogy akivel most vagyok sosem tenne ilyet de nekem mégis az exem kellene.:S
2010. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon féltékeny vagyok. Extra adagban :D Ami persze nem jó de nem tudom máshogy csinálni.

Néha, amikor nem megyek sehova egész nap, csak itthon döglök, van hogy nem mosok fogat akár 2 napig is. De csak akkor ha nem megyek sehova, és tudom hogy nem találkozok senkivel (csak családtagok). De persze ez nem gyakran van, csak néha :D

2010. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Önző vagyok, exhibicionista, elég okos, félénk.19/L
2010. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Irigy vagyok.Szeretem ha csak nekem van igazam,ha csak nekem van valamim,ha valamit csak egyedül én ismerek stb.Féltékeny vagyok,igaz sokszor van is rá okom,de tényleg túlzásba tudom vinni:( Hangulatember vagyok....és még sorolhatnám.
2010. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elég érdekeseket írtatok és pár rám is igaz:D

Nálam is van, hogy kihagyom a zuhanyzást, vagy a fogmosástXD

Néha lusta vagyok Én is szeretném, ha egy dolog szinte csak Nekem lenne meg:D Hangulatember vagyok, de nagyon durván:)

De ez lehet mind azért van, mert ikrek csillagjegyű vagyok?:D

2010. szept. 16. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!