Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saten! Linkelsz képet magadról?

Saten! Linkelsz képet magadról?

Figyelt kérdés

léccccccccciiiii:D

Minden lány álmaaaaaaaa:D


2010. dec. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 Ikszdé xD ***** válasza:
xD
2010. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:

Saten, Te állat. :DD

Amúgy akkor is szexi vagy, és nem tudom, néhányan miért akadnak ki tőled. o.O

A szőrben van az erő :''D

2010. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Azért akadnak ki tőlem mert tudják elfogadni, hogy több vagyok náluk. És igen szőrben az erő :D
2010. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

Hmm, azt hiszem, pont ettől akadnak ki.

Meg mondtad egyszer, hogy nincs olyan lány, aki el tudna viselni, amiért a sport,a mozgás neked nagyon fontos.

De mivel én hasonló kaliberű vagyok, nekem még jó is lenne, ha ilyen pasim lenne, mert nem akadna ki attól, amitől a Te eddigi nőid.

Hú, ezt majdnem sikerült értelmesen megfogalmazni. :D

2010. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Értem én :D igen, nehéz eset vagyok és én ezt sohasem tagadtam. Sok lányt meg az őszinteségem rémiszt el :P
2010. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Basszus, egyre több mindenben hasonlítunk. :D

Nekem sokan mondták már, hogy ne legyek ennyire őszinte és szókimondó, mert sokan nem szeretik. De hát mit tehetnék? Ilyen vagyok, ilyennek kell szeretni. Ha meg nem szeret valaki, az az ő baja, onnantól engem nem érdekel. Nem tudja, miből marad ki. 8)

És neked nem szoktak olyat mondani, hogy csípős, már-már rosszindulatú beszólásaid vannak, amikor csak poénnak szánod?

Naponta megesik velem. :'D

2010. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Előfordul :D még ugyan csak sokszor. De itt is veled értek egyet! Ha nem ezt tenném nem én lennék, nem saját magamat adnám. Nagyon sok embert megrémiszt ez a viselkedés amúgy de pont ez az ami minket (legalábbis engem :D) jó vezetővé tesz. Talán túl erős is a személyiségem, nekem nem elég a 90%-os teljesítmény, sokszor még a 100% is kevés. Emellett olyan nincs, hogy én veszítsek akármiben is :) Elvárom, hogy a nő aki mellettem álljon minimum olyan erős személyiség legyen mint én. De egyébként így vagyok barátok terén is... az az igaz barát nekem aki jobb mint én
2010. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 Ikszdé xD ***** válasza:
borsófőzelék kínálja magát xD
2010. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 Saten ‫҉ ***** válasza:
Jaja :D de messze lakik :( meg te is :( meg mindenki :( nem baj amíg szeretem magam nincs gond :D
2010. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Maximalista vagy. :) Ez tetszik. :)

Kevés ilyen ember mászkál a köreinkben, és mi pont ilyenek vagyunk.

Én még suliban is mindig ilyen voltam. Gyakran neveztek engem "stréber"-nek, csak azért, mert tanultam. Azért voltam mindig is kicsit okostojás, mert jobb akartam lenni másoknál, jobb akartam lenni magamnál. Nem szabad alulteljesítenem magam, mert akkor rettentő mérges vagyok.

Például most is, iszonyúan haragszom magamra, amiért délután 2-ig aludtam, és nem mentem lovagolni.

Ugyanez van minden sporttal. Meg tudok őrülni, amikor valamit azelőtt könnyűszerrel véghezvittem, de az adott pillanatban nem sikerül.

És vannak olyan delikvens gondolataim, hogy "ma akkor sem megyek el futni, nem megyek ma sehová, inkább átalszom az egész napot", amik a pillanat hevében csábítónak tűnnek, utána meg csak szarul érzem magam miatta.

Meg azok a lehetőségek is ide tartoznak, amik az intelligenciámat teszik próbára.

2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!