Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élnétek Miamiban? (indokolj! )

Élnétek Miamiban? (indokolj! )

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mert nagyon idegen tőlem és számomra lehengerlő. Sokkal jobban szeretem azt a helyet ahol Magyarországon élek!
2010. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott éltem 5 évig.Rém unalmas volt,mert nincs ott semmi..

Az,hogy van egy hatalmas tengerpartja,és hogy meleg van az egy dolog.Ez tök jó amíg turista vagy..De amikor már ott élsz,és dolgozol,és sokat kell ám dolgozni,mert drága a szállás,nem sok időd marad a tengerparti sétákra,főleg ha messze is laksz a parttól..

Egy idő után már unalmas a homokon sétálgatni,mert máshová igazán nem is tudsz elmenni..Nincs ott semmi...Se egy régi múzeum,vagy hegyek,vagy jó kiránduló helyek..Az első években én nagyon csodálkoztam,hogy a helybeli barátok a világ legunalmasabb helyének nevezték Miamit...2 év után igazat adtam nekik..Így most örülők,hogy végre nem ott élek...

38/N

2010. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát nem tudom igazából a szomszédom lánya 20 éve él kint és nincs az az Isten hogy haza jöjjön onnan:S
2011. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jah és persze mind1 vannak e muzeumok kirándulo helyek stb... szerintem ha vki elmegy innen nem azért teszi mert jaj de jo muzeumok vannak ott hanem azért hogy pénzt keressen jobb életük legyen munka stb....nem a kirándulo helyek miatt meg a szórakozási lehetőségek miatt:)
2011. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 15:33

Drága..

Abban igazad van,hogy az ember ha ilyen helyre kerül a pénz és munka miatt van ott,és nem a múzeumok,kirándulóhelyek miatt.Ezt nem is vitatom..De nem minden a munka és a pénz.Időnként ki kell hogy kapcsolódj,hogy művelődj különben az életed egy fabatkát sem ér..Minek dolgozni ha sosem szórakozol?

Mi értelme ott lenni ha nem élsz???Általában az emberek elmennek időnként kirándulni,és érdekli őket a kultúra,történelem..(akit nem az elég sekélyes lelkű ember lehet) De Miamiban tényleg nincs semmi..A szórakozás az,hogy beülsz egy bárba (ami nem is olyan olcsó) és a földig leiszod magad...Azért dolgoznál,hogy elidd a pénzed??Mert másra nem nagyon tudod költeni..Vagy dolgozol mint az állat egész évben..Fizeted a drága szállást,kaját mindent,és évente egyszer elmész egy másik városba hogy elköltsd a pénzed!

Írtam,hogy 5 évig éltem Miamiban.

Én mindig úgy voltam,hogy ahova életem során eljutok,szeretném tudni/ismerni a város történetét,nevezetességeit..Nem tudatlanul akarok ott lenni sehol...(pl: minek menjek Egyiptomba ha nem nézem meg a piramisokat?) Miaimiban csak az óceán,és a napos part van...Komolyan még a koszos,büdös London is jobb nála..

2011. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!