Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnák megtanulni...

Honnan tudnák megtanulni kicsit beszélni japánul?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először magyarul kéne megtanulni. :S
2010. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Hát ja :)
2010. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
basszus kit érdekel a magyar helyesírás?! eltudtad olvasni amit kérdeztem és ez a lényeg kit érdekel a pont a vessző meg az ékezet le van sz@rva! nem a kritikádra voltam kiváncsi hanem arra hogy hogyan lehet megtanulni a japán nyelvet de hiába tudsz te magyarul, nagy helyesíró mester ha elolvasod a kérdésem és mégsem jutott el a tudatodik amit kérdeztem hanem okoskodol itt nekem szerintem először válaszolhattál volna utána talán mondhatnád hogy hogy irok magyarul nem csak okoskodni kéne okoska!
2010. dec. 10. 13:53
 4/12 A kérdező kommentje:
itt látcik hogy milyen értelmesek egyes emberek hiába tudnak irni olvasni sz@rt sem ér mert amit olvasnak nem is értik meg csak okoskodni tudnak rajta azt hiszik ha okoskodnak attól okosat is mondanak! pedig én még nem sok értelmes vállaszt olvastam hiába erőlködnek csak a hülyeséget fujja mind!
2010. dec. 10. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Jajj de felkapta valaki a vizet... Mr. Írni nem tudó de másokat kritizáló :D
2010. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Keress egy diákot, aki taníthatna téged, elsősorban.

A YouTube tele van japanese lesson-nal:


http://www.youtube.com/watch?v=4LgveNIJ0fA


http://www.youtube.com/watch?v=ayiBZkl4RjA


Hallgass japán videókat is. Vannak nyelvi tudnivalók a Wikipédián is.


Sayonara!

2010. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:DDDDDD oké.
2010. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kicsi szivem, te hüly e vagy. Látszik, és fújja!!! Előbb az anyanyelveddel foglalkozz, és aztán tanulj japánul! Amúgy ilyen vehemenciával és helyesírással nem fog sikerülni elkezdeni a tanulást. Béna vagy.
2010. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt majd meglátjuk! Köszönöm a tanácsodat, van is benne valami! De azért nem vagyok annyira béna mint amilyennek látcom! :D Na mind1 aki ismer az jól tudja milyen vagyok, aki meg nem hát az meg nem! Amúgy nehéz engem kiismerni még a haverjaim sem ismernek teljesen csak azok akikben megbizom de ennyit rólam... Ezt csak azért mondom hogy ne nyilvánítcs olyan emberről véleményt akit nem is ismersz! És ne bízz meg mindenkiben és ne higgy el bárkirő bármit mert ki tudja milyen is az az ember valójában! :D
2010. dec. 15. 17:53
 10/12 anonim válasza:

Nagyon gondold meg mielőtt belevágsz!

Én nem kezdeném el újra.

Van napi (min.)4 órád?

Írj, ha igen!

2010. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!