Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha a sírás...

Mit tegyek akkor, ha a sírás kerülget?

Figyelt kérdés
a sírás nem megoldás,és nem is szeretek sírni, de néha úgy rámjön, és nem tudok ellenállni, valami tipp ellene? köszönöm
2010. dec. 7. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sírni jó. Visszatartani mindenképpen rossz.

Ha lány vagy, sírj nyugodtan, aki emiatt nem szeret, az nem érdemli meg a figyelmed. Ha fiú vagy, akkor meg titokban csináld, mert a kultúránk nem szereti a sírós fiúkat :D

2010. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sírni ha fáj valami, olyan mint nem mosolyogni, ha örülsz valaminek. Az érzéseket sosem egészséges magunkba zárni.
2010. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm , akkor utat engedek az érzelmeimnek
2010. dec. 7. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Megkésve ugyan, de válaszolok, hátha olvasod még. Ahogy előttem is írták: sírni kell, hogy enyhüljön a fájdalom! Nekem 1 éve halt meg a barátnőm egy autóbalesetben és sokat segített, hogy nem fojtottam magamba a bánatom, hanem utat engedtem neki! Sokszor elkapott a "sírógörcs", de amikor lejjebb csitult, éreztem, hogy kicsit megkönnyebbültem. Igen, ahogy az első váalszadó írta, nem igazán tolerálják az emberek, ha egy férfi sír, de vannak helyzetek, amikor nekünk sem "ciki". Ciki-nem ciki, én szoktam, bár alapjáraton ritkán, inkább csak akkor, ha összegyűlik a sok elfojtott bánat, de a Barátnőm miatt az utóbbi időben többször volt/van rá példa. Tippet nem igazán tudok mondani, de ha tényleg mindenáron magadba akarod fojtani, akkor próbáld valahogy elterelni a figyelmed. Üdv: Gyuszi, 19
2010. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


a sírás jót tesz az egészségnek....én akkor nagyon egészséges vagyok! ez van


egyébként ha olyanról lenne szó,hogy gyakran sírod el magad filmeken ilyesmi,arra nekem beválik:Gondolj egy teljesen hétköznapi dologra,pl egy ceruzára,egy ablakra.Ne egy nagyon jó dologra,ne arra amiért sírsz hanem olyan dologra amihez semmilyen érzelem nem fűződik.Jól jön ha nem akarsz beégni mások előtt ha arról van szó...

2010. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!