Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő srác?

Kellar J. kérdése:

Hogyan legyek menő srác?

Figyelt kérdés
15 éves vok és voltak stiklieim az évek során.
2010. dec. 4. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ki kellene jobban fejtened hogy miben akarsz menő lenni mer ez igy nem kérdés.Ja és hiába vagy te menő ha nem vagy olyan fajta olyan menő manó emberke. Mer ha már megkérdezted hogy legyél akkor azt nem tudod mit jelent menőnek lenni.Szerintem ne akarj más lenni ami vagy.
2010. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MonsterkeEmo válasza:

Hordj Ma'rka's Ruha'kat,Ma'rka's Cipo" stb. tu"nj ki a to"bbiek kozul!mindig legyen nalad penz,mindent vegyel lazan!

A Legfontosabb hogy soha ne tegy olyat amit eddig tettel.ereztesd azokkal a szemelyekkel akiket utalsz hogy te jobb es menobb vagy:P

2011. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Att.iLa válasza:
Nálunk kialakult a rangsor és az úgy is marad.A "menők,, alázzák a nem menőket, így azok nem válhatnak menővé.Amúgy én menőbbnek számítok és tényleg jó alázni a többieket (szégyenlem is).
2011. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hát én is menő akarnék lenni jó ruhákat veszek magamnak és hajzselé szpré nyomjál magadra sokat és má nyomulnak rád a csajok meny táborokba bulizni és diszkóba vagy suli diszkó

enyi és csak facebook az életed semi pc online játék aszem enyi ja és hivjál csajokat randizni XD éhes vagyok ma még nem vacsoráztam (az utóbi mondat nem tartozik a kérdésre)

2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
am 13/F
2012. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DiMyTrI válasza:
Szia Zoli vagyok én is nyominak kezdtem, meghuztam magam stb. aztán volt hogy megütöttek, piszkáltak nem szoltam vissza, bénán öltöztem meg stb. elkezdtem megemberesedni mikor belém kötöttek vagy megütöttek de csak akkor hogyha ő kezdte akkor én megütöttem és igen volt hogy rosszul jöttem ki a bunyóbol megvertek de kiálltam magamér, nem tiszteltek a suliba, és egyre több ilyen gyerek volt én annál erösebb magabiztosabb lettem és mindegyiket megvertem, olyannal is ujjat huztam aakiről tuttam hogy megver de nekiálltam mert nem csicskultam be és lám megvertem pedig 2-3ével fvolt idösebb mint én és senki nem merte megütni de én igen, elkezdtem joo ruhákat venni koromhozz ilöen öltözni viselkedni és sok balhé volt de 7-8 osztályra eljutottam arra a szintre hogy tisztelnek nem szolnak be stb. igy csináld ne legyél szégyelös ha teccik egy lány mond meg neki legyél lazább és a tanulás manapság nem stréberség aki aztmonjda igen annak mond meg hogy igen lehet stréber vagyok de sokkal többre viszem majd mint te mert te egy senkiházi leszel nagykorodba és ha megüt üss vissza merd megütni a 2x akkor mint te akkor is ennyi a menőség manapság jaa és még pár dolog végasd le a hajad mindig a trendre vágasd, jobb ruhákba járj suliba, csajozz kicsit, ennyi
2014. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!