Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő fészbukos?

Hogyan legyek menő fészbukos?

Figyelt kérdés

Tippeket kérek arra hogy hogyan legyek menő fészbukos!

Sajnos nem tartom magam elég,feltünési mániában szenvedő, képmutató, szánalmas embernek hogy a fészbuk tagja legyek!

Kérlek segítsetek!!!!!!!!


2011. jan. 3. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapjaiban érted félre a Facebook lényegét. Közösségi, kapcsolattartó oldal. Nem az a lényege, hogy "menő" legyél rajta.
2011. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom neked milyen ismerőseid vannak fent,de szerintem nem sokban különböznek.

és akkor áruld már el hogy mi a "kapcsolattartó" abban hogy pl.:

A személyes üziket kimásolni üzifalra msn ről,vagy c6ről?!(mert tényleg, 2 ember közt lezajlott beszélgetésre mindenki kíváncsi :D)

A tedki stbstb és lájkold hány igaz barátod van(aki igaz barát,az ott lessz amikor kell és nem a fészbukon fog lájkolgatni)

Meg hogy,de másnapos vagyok, de be rúgtam tegnap...stb(hű tényleg de fasza gyerek az ilyen, büszke is lehet rá)


jah meg a másik fajta a "sajnáltatom magam" kategória

"elegem van!

"nemhiszem el!

"fáj a lába.

"fáj afejem.

"beteg vagyok.

stb (ki a f@5z kíváncsi rá??csak hogy sajnáljuk?inkább szánalmas mint sajnálatos)

2011. jan. 3. 01:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Öhm, gondolom csak poénnak írtad ki a kérdést.

Legalábbis az előző válaszod alapján erre gondolok.


És egyáltalán mi az hogy menő facebookos?


Menő lehetsz twitteren, vagy egy blogon, ahol követhetnek, na de facebookon?

2011. jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki leszarja a blogokat....
2011. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

haha... nem tudom itt mi a helyzet, de külföldön jól mennek..


A theblondesalad írója páldául rengetek márkás, milliós ruhát kap mert divatblogja van, és nem csa ő.


Vagy ott van Perez Hilton, egy kis bulvársenki, aki minden hollywoodi party ottvan.. Nah nem mintha erre vágynék.


De azért ezt már inkább menőzésnek tartom.

2011. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na figyi. Hozz létre vami menő névvel e-mail címet, csatlakozz facebookra. Válasz egy jó nevet. Jelölj ismerősöket. Legyél hülye és vicces. Oltogass embereket. És NE mond meg ki vagy. Mellesleg hány éves is vagy?
2011. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
te most kom. ezen agyalsz? -.-
2012. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyu, ha már menő akarsz lenni, ne a Facen tedd meg, mert arra senki sem kíváncsi
2014. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!