Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fészbúkos kérdés? Többi lent.

Fészbúkos kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mért van az hogy valaki ki ír valamit tragédiát vagy rosszat az üzifalra és pár embernek ez tetszik. Pl: ki írod hogy meghalt az egész családod mert főztél nekik szilvás buktát. és 4 ember likolja hogy tetszik. Mi tetszik nekik ebbe??? Ennyire szemetek?
2011. szept. 12. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Látom te is a fakkbukkon élsz egész nap, hogy ez a legnagyobb gondod.
2011. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
a hülye ..ez marha jó kérdés...na de viccen kívül márt ez nekem is megfoldurt az eszemben amugy fogalmam sincs.de most gondolj bele kiírom,hogy pl. fáj a torkom meg a fejem nos lázas is vagyok és lájkolják 50-en miközben én meg itt szenvedek bennt a szobában... xDD
2011. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek. nem ott élek csak fel tünt.

Második de télleg így van majd figyeld meg. Ismerőseimet olvastam pl pont volt egy aki beteg mint ahogy irted a példát, de ez pár embernek tetszik. Vagy pl tesom kiirt valamit a pasijáról hogy csalodott benne stb.. de ez is tettszett pár embernek. Értelmetlen az egész..

2011. szept. 12. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
hát ja tudom,hogy így van ..megyek is fel fb-re :)
2011. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 12. 18:49
 6/8 A kérdező kommentje:
like :D
2011. szept. 12. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
:D biglájk :)
2011. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem fb-n hanem gyk-n élünk :D hyperbiglájk :D
2011. szept. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!