Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a lánynak a neve?...

Mi ennek a lánynak a neve? Valaki biztos tudja! Légyszi olvassátok tovább.

Figyelt kérdés

Arról a lányról beszélek, akit megkért a nagymamája hogy pusztítsa el a háromnapos kiskutyáit. A csajt valaki felvette videóra, amint egyesével egy gyorsfolyású folyóba dobja a hat kiskutyát. Piros pulcsiban van, és szőke hajú. 18 éves és bosnyák. Az SRNA boszniai hírügynökség szerint állatvédő csoportok jelzései alapján sikerült megtalálni a tettest egy fialkorú lány személyében a közép-boszniai Bugojno városban.


Esetleg valaki tudja a nevét? Én csak ennyit tudok. NAGYON fontos lenne.


(Ha nem ismered a történetet:

[link]


2010. nov. 27. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

hülye idegbedeg állat!!!!

hogy lehet ilyen kiskutyákat folyóba dobálni?

soha nem fogom az állatkínzókat megérteni

legszivesebben mindegyiknek a fejét széjjel verném 1db téglával!!!

de miért fontos amúgy?

megpróbálok útána keresni a neten

2010. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ne tudd meg, én mennyire felháborodtam. inkább le sem írom, mi futott végig a fejemben, mert kitiltanak innen. köszi előre is. én kutattam egy ideig, de nem találtam semmit. azért érdekel mert tenni akarok valamit ellene.
2010. nov. 27. 13:20
 3/8 A kérdező kommentje:

a 6 kutyából 5-öt megtalált egy néni jégbefagyva, valahogy sikerült kiúszniuk: [link]


"Tönkretették az életünket. A lányomat be kellett vinnem a pszichiátriára, és nem tudok aludni, a férjem meg a rendőrségre járkál. És mi végett?" – mondta Marijana, a kislány anyukája, aki azért annak örül, hogy a kutyák jól vannak, állítólag már meg is látogatta őket…


tönkretették az életét???????? tudná, hogy én mit csinálnék az egész családjával, akkor menne tönkre az életük!


szóval a lány anyja vmi Marijana, de a csaj neve még mindig nincs meg (?)

2010. nov. 27. 13:25
 4/8 A kérdező kommentje:
megvan a neve. köszi a segítséget azért
2010. nov. 27. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

hogy rohadna meg az a szemet :|

amugy mi a neve?

2010. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és 1 kiskutya meghalt?:(

de úgye csak 1?

és mi a lány neve?

mék az ő életük ment töönkre?az övéjük?

lehet,h ez bűnnek számít de én 1 ilyen embernek nem engedném,h éljen!

nem is értem,h lehet valaki ilyen kegyetlen

és ki az aki ezt még fel is veszi videóval röhögve?!

mindkettőt megfognám a nyakukba helyeznék 200 kg súlyt és mélyvízbe lökném őket a tengerbe,h azt sem tudom mék a rosszab ha megfagynak vagy ha megfulladnak!!!!

2010. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsánatot kért a lány?kitől a kiskutyáktól vagy attól a kis párától a hatodiktól amék megfagyhatott/megfulladhatott?

na persze,h én nem bocsátanák meg 1 ilyennek az biztos!

2010. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként szívesen..de nem találtam nevet
2010. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!