Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik tetszene jobban,...

Melyik tetszene jobban, illetve melyik weboldalt látogatnád gyakrabban?

Figyelt kérdés

1 - Szórakozóhely adatbázis, ahol megyénként több szórakozóhely is benne lenne, főként olyanok, ahol van csocsó, biliárd, darts, stb.


2 - Keresgélős játékok oldala, ahol a legtutibb hidden object játékok lennének, a legkönnyebbtől a legnehezebbig.


A válaszokat előre is köszi!


2010. nov. 15. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első verzió nekem szimpibb. Az ilyen egyszerűbb kocsmáknak többnyire nincs honlapjuk és nehezen is találod meg. Valószínűleg pár tulajdonos fizetne is kisebb összeget, hogy egy ilyen adatbázisban szerepeljen.
2010. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első verzióra szavazok.

Játékokat bármilyet megtalálok a neten, de csomó szórakozóhelynek még weboldala sincs, legalább egy cím és rövid leírás jó lenne.

2010. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyikre sincs igényem...
2010. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1
2010. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a kocsmás dolog jó lenne ugyanazért amit az első kommentelőleirt :D én biztos nézelődnék rajt :D
2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is szeretném megköszönni a válaszokat. Nagyon hasznosnak találom. Kérek mindenkit, amennyiben valóban szeretné, hogy elinduljon az oldal, látogasson el a következő oldalra: [link]

Itt olvashatjátok majd, miként épül fel az egész. De mint minden jó munkához, természetesen ehhez is időre lesz szükség.

Legyetek tehát türelemmel:)

2010. nov. 16. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!