Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz így velünk?

Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés
A napokba egyre többször figyeltem meg hogy a koncentrációs készségeim fejletlenek vagy hogy kezdek egyre lentebb süllyedni. Nagyon sokat tiktokozok szinte akármikor van egy kis szabadidőm a tiktokot görgetem vagy insta reelseket nézek és feltűnően rossz hatással van rám. Szó szerint függő vagyok és minden erőmmel próbalok "leszokni" de nem megy.konrétan elvonási tüneteim vannak és az az ijesztő hogy megkérdeztem az összes barátomat a témáról mindenkit akit csak tudtam és egyhangúan azt felelték ők is függők. Sikerült fél év alatt 1 órával csökkentenem a kérenyőidőmet de úgy érzem ez sem segít annyira túl stimuláltam az agyam ezekkel a 10 másodperces videókkal. Lehet írni hogy túl dramatizálom de nem egyántalán nem túlzok sajnos nem normális hogy órán 45 percig nem bírunk egy dologra figyelni vagy hogy youtubeon egy 10 perces videóba már tekerni kell vagy el is kapcsoljuk mert pár perc után érdekvesztettek leszünk. Nem normális hogy kezdünk érdektelenek, figyelem zavarosak, tompák lenni. Ennek a generációnak a kezéből már nem fog kikerülni a telefon gondoljatok bele mi lesz ha még 40 év mulva is a mindennapjaink része lesz ez az app persze lehet róla tanulni vannak érdekes vélemény kifejtések( az én tiktokomon sosem voltak tátogások vagy táncolós videók) a fele angol tudásomat onnan szereztem mégsem érte meg azt a sok időt amit erre szántam félek hogy 60 évesen már azok akik az én korosztályomban lesznek nem lesznek érett gondolkodású egészséges idősek csak zombik akik az orruknál fogva vannak vezetve ráadasul tudnak is róla de annyira érdektelenek hogy nem zavarja őket.

tegnap 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Ez egy Facebook-posztba illő szöveg.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Hogy mit gondoltok erről az egészről, leszokási tippek, ti mennyit tiktokoztok? Sajálom hogy nem írtam oda azt hittem egyértelmű lesz

tegnap 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!