Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szánalmas világot élünk. Face...

Szánalmas világot élünk. Facebook, Tinder, Albi keresés, Jössz velünk?

Figyelt kérdés

Szánalmas világot élünk. Jössz velünk? Tinder, Instagram és társai


Hihetetlen, hogy az számít, milyen minőségű fényképeket raksz fel, mennyi emojit használsz, milyen ruhàkban vagy. Az nem számít, hogy rohadsz belül/ átlagos kinézeted van. Az számít, hogy ki lehet-e pipálni a kamu mosolyt, a póthajat, műkörmöt és erre ugrik a nép. Ez alapján kapsz több likeot és barátot a Jössz velünk csoportban, de ez alapján matchelnek veled a társkeresőkön is. Ez ilyen black mirror sorozat feeling.


Őszintén én egy remek bemutatkozást írtam a jossz velünk csoportba, de szerintetek elolvasták? Feltűnő képek nélkül sajnos nem. Visszajelzés is olyantól jött, akit már eleve ismerek. Az ilyen emberek masok energiáját akarják elszívni, vagy miért csak a legmenőbbnek tűnővel barátkoznának/randiznának?


júl. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez a sírás kit érdekel? A jössz velünk-et reklámozod? Azt remélem, hogy nem sírsz azért, mert regisztráltál egy olyan helyre, ahol nem szeretnél lenni. Töröld magad és ne csinálj több szelfit! Gyere a nomoreszelfi csoportba! Ott békét találsz, de csak akkor, ha nem szelfizel.
júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Miért hisztizel, mi vagy te, kislány vagy hercegnő? Lol, szerintem beletrafáltam.
júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-2 válaszadó nem tudom mit képzel magáról hogy normális választ nem tudott adni de van egy rosszhírem! Ha mi férfiak itt ezen az oldalon leírjuk a feminizmus szót meg azt hogy nemi egyenlőtlenség van a nők javára akkor ti nők még a kérdezőnél is sokkal jobban "hisztiznétek és rinyálnátok" mivel fáj az igazság és jönne a 0%-ra történő lepontozás meg amiket előtte írtam.

Kérdező! A mai 2024-es világ az a tipikus felszínes ki tud nagyobb dolgot felmutatni világ. 2 kezi melós pasit gúnyolják az itt fent lévő válaszolók főleg a nők, de ha te egy jól öltözött vállalkozó lennél sportautóval akkor meg már nyalnák a fenekedet mint a sok kiéhezett pasi a nők fenekét Instagramon. Régen más világ volt. Ott a kőműves pasi is jó volt a nőknek és a nők is szerettek fizikai munkát végezni, mapanság mindenki karrierista akar lenni minél kevesebb fizikai megerőltetéssel, de minél több pénzt szeretnének. Van egy rosszhírem! Sok pénzt csak sok munkával lehet előteremteni, kivételt képeznek ezalól a celebek, influenszerek meg a gazdag vállalkozó családba született emberek.

júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!