Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a 3 közül melyik a legszána...

Ez a 3 közül melyik a legszánalmasabb szerined? (Facebook-kal kapcs. )

Figyelt kérdés

1. Ha valaki cheten kéri meg az ismerőseit, hogy lájkolják a prof. képét.

2. Ha valaki úgy tölt föl egy képet magáról, hogy ezt a címet adja neki: "Lájk? :$"

3. Ha valaki kitesz egy ilyet: "x lájk, és válaszolok x kérdésre..." és cheten kéri meg az ismerőőseit, hogy lájkolják.

Szerinted? Ezeket az ismerőseim produkálták, de én nem tudok dönti köztük... :'D -.-"



2012. júl. 22. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mind:O
2012. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az egész F@szbúk szánalmas.
2012. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Baxátok ki :D ezek mind szánalmasak

azokat is bírom hogy pl.

Tedd a levegőbe az ujjad,várd meg hogy rászálljon egy lepke és holnap nyolc órakkor megycsókol a szerelmed !

2012. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik az..
2012. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is imádom, mikor nem küldök tovább egy levelet, és másnapra meghalok.
2012. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
a legújabb az h ANYÁD hal meg. komolyan, és a saját u.tesóm küldte -.-
2012. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az utolsó még lehetne vicces, de általában úgyis csak a lájkokra megy.

mindegyik elég szánalmas. az is, amikor az összes ismerősüket betaggelik egy képre. majd lájkolom, ha tetszik, nem kell kuncsorogni:))

2012. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én azt sem szeretem amikor bejelölnek értelmes képeken. Fogják fel, hogy nem vagyok cuki kisállat, tornacipő, de még gumicukor se.!!!!! Ezek közül én legjobban 1-2 utálom. ha valakinek tetszik a kép akkor lájkolja. ha nem, akkor nem. nem kell könyörögni a lájkokért. nem az az értékmérő hogy juuujjjj 172 lájk van a profilomon.. -,-
2012. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az, aki a 2.-at csinálta, egy suliba jár velem, és a múltkor hallottam, amint az egyik barátnőjével beszél, és azt mondja neki: "Ja, hallod, már 85-en lájkolták azt a képet!" (nem csak mondtam egy számot, kb. ennyit mondott)
2012. júl. 22. 16:11
 10/13 anonim válasza:
100%
Mind a 3 kérdés szánalmas!!!!Az ilyen emberek akik ilyeneket csinálnak, szánalmas magányos face függők, akiknek nincs normális emberi kapcsolatuk.Különben meg az egész facebook nagy ratyi szerintem.Megjelölgetnek olyan emberek másokat akiket mondjuk látott az utcán,de azt sem tudja, hogy mi a neve.Szerintem az ember ha vannak számára fontos emberek azokkal tartja a normális emberi kapcsolatot, és nem a virtuális világot bővítik.
2012. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!