Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem osztják meg velünk...

Miért nem osztják meg velünk előbb a felállásokat?

Figyelt kérdés
A keretet hogy pl a mai Anglia-Magyarország meccsen kik fognak játszani? Eddig a googlebe mindig figyelgettem meccsek elött , és észrevettem hogy kb 1 órával a meccs kezdése elött teszik közzé hogy kik is fognak játszani, mi lesz a felállás. De miért nem osztják meg már előbb velünk mondjuk pár nappal vagy pár órával?
2022. jún. 14. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipp: szerencsejáték és fogadások miatt, hogy ne tudjanak az emberek komolyabb következtetéseket levonni. A fogadás 1 órával a meccs kezdete előtt zárul le.
2022. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaa ez érdekes.. mondjuk figyeltem a meccs elött pár nappal már a tippmixet, ott azért írja a játékosok neveit hogy ki szerez golt és azt meg lehet rakni
2022. jún. 14. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a focisták és az edzők is olyan buták, hogy még írni sem tudnak. Meg kell várni amig beér melóba Piroska néni a takarító aki tudja hol van papír és toll és tudja is őket használni. Aztán neki lediktálják és Pista bácsi az utcaseprő viszi az MTI-hez.
2022. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert az edzők (jelen esetben a szövetségi kapitányok) is gyakran kivárnak az utolsó pillanatig a pontos összeállítással (taktikai okokból, hogy az ellenfél ne készülhessen fel belőlük).
2022. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legkevébé bekokszozott 11-et választják ki. Amelyik annyira józan és nincs drog hatása alatt hogy fel tud állni és dülöngélés nélkül tud menni, az benne lesz a kezdő csapatban.
2022. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Oké, szerintem elég lesz mára ennyi!
2022. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:'D
2022. jún. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!