Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet mögötte?

Mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés
Május elején elküldték a munkahelyéről a bátyámat. Kb 10 éve masszív alkoholista, idénre már inzulinos cukros. Kiközvetítette a munkaügy, nekünk leadta, hogy pár nap múlva kezd. Azóta sem vette fel a munkát. Egy ismerősnek elnyefegte, hogy a doki nem engedte dolgozni. Ami azért nem állja meg a helyét, mert kivizsgálásra sem jár. Egyedül a rákos beteget nem engedik dolgozni, de azt nem hiszem, hogy lehet, mert dokihoz nem jár.
tegnap 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

"Egyedül a rákos beteget nem engedik dolgozni"

Azért ez nem így van, más problémáktól is lehet alkalmatlan valaki (és pl. fizikai munkavégzésre még szigorúbbak a feltételek). Vérnyomás, látásproblémák, mentális gondok, bármi ami miatt magát vagy másokat véletlenül megölhet ha rosszul lesz a terheléstől.

tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ami azért nem állja meg a helyét, mert kivizsgálásra sem jár. Egyedül a rákos beteget nem engedik dolgozni"


Nem igaz. Ha masszív alkesz és volt már kórházban emiatt, esetleg munkahelyi balesete is volt ittas állapotban, a kórház a kiadott papírokra ráírhatja, nem tudom már a pontos meghatározást, de a lényege annyi, hogy nem ajánlott az adott személyt felvenni dolgozni. Ittas, alkoholista dolgozó ön és közveszélyes lehet. A mentális állapot számít jobban jelen esetben, nem a fizikai, hogy cukros, meg ilyenek. Persze nem mondom, hogy fixen ez van, lehet ő nem akar dolgozni. A bátyád, így számomra érthetetlen miért vadidegen emberektől vársz erre választ, mikor le is ülhetnél vele beszélgetni.

tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem válaszol, mikor kérdezzük. A munka büdös neki, az tuti, mert otthon sem csinál semmit, a fát is én hasogattam össze nő létemre.
tegnap 14:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyi balesete nem volt, ellenben kóros hazudozó. A kamerafelvételeket meghazudtolta, hogy nem ő rongálta a munkagépeket. Egyébként a paprikázást is lemondta, pedig oda rohan, mintha égne a ház.
tegnap 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor erősen csúszik le a lejtőn, lassan már semmi sem érdekli, totál magába fordul. Itt a munka a legkevesebb probléma. Vagy megpróbáljátok rábeszélni az elvonóra, vagy végignézitek, ahogy testileg és szellemileg is leépül, neadj Isten, meghal. Most még lenne visszaút. Próbálj meg hatni rá.
tegnap 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 év alatt minimum 10x volt 2-3 hétre kórházban a pia miatt. Szerintem ott is ihatott, mert lejárt a kisboltba. Aznap még nem ivott, mikor kiengedték, pedig a dokinak fogadkozott a leállásról. Lehet, hogy igazad van, és nem sok van neki hátra. Elég furcsa szaga van, még fürdés után is. Nem lehet rá hatni.
tegnap 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakemberhez kell vinni, ok-okozatot feltárni és terápiára járni... ha nem teszi akkor pedig ki kell rakni a szűrét.


Vannak menthetetlen egyedek.


Kegyetlenül hangzik?

Lehet. De az se szép tőle, amit művel veletek. Sőt...

tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tartja magát "betegnek". Nem is érti, a háziorvos miért nem foglalkozik vele... Kirakni nem lehet, mert nem megy ki. Tudom, hogy nem lesz jó vége
tegnap 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!