Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kollégától másik váltásban...

Egy kollégától másik váltásban ,hogy az ő csoportvezetője személy szerint engem névszerint megemlített/ Csoport eligazításon,nagy nyílvánosan/ ,hogy ebben az évben hány napot voltam táppénzen! Joggal gondolom azt ,hogy ehhez joga nem volt?

Figyelt kérdés

tegnap 21:31
 1/8 47. ***** válasza:
59%
Hazudott? Nem. Akkor?
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ebből neked mi hátrányod számazott?
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi köze neki,vagy másnak hozzá???
tegnap 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Elég sok, kisfiam.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem se volt joga hozzá. Ez max feszkót szít, rontja a munkahelyi légkört anélkül,hogy engedély lett volna kérve, hogy megossza névvel a személyes adatodat.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Joga szerintem sem volt. De ezek azt csinálnak, amit akarnak.
tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És még a szép,h a munkahelyi körülmények miatt lettem beteg!🤣

Igen adj kis hatalmat egy tuskó kezében,és azt hiszi ő császár!

tegnap 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyűjts össze annyi pénztartalékot, hogy 3-4-5-6-8 hónapra kijöjj belőle (mégha csak szűkösen is, de kijöjj, és mondj föl. Majd megérzik a hiányodat. Ne nagyon menjél vissza. Bármennyit ajánlanak.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!