Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

20 eves fiu vagyok és én még:

Én még sosem buliztam.

Én még sosem szexeltem.

Én még sosem tudtam meg ünnepelni a szülinapom.

Én még soha életembe nem voltam egyetlen étterembe.

Én még sosem csokoloztam.

Én még sosem tudtam egy barátot sem szerezni magamnak.

Én még sosem voltam moziban.

Én még sosem voltam kirándulni sehova.

Én még sosem voltam 3 városon kívül sehol sem.

Én még sosem tudtam nyaraltam sehol sem.

Én még sosem kaptam semmit karácsonykor.

Én még sosem ettem semmi fullosabb ételt.

Én még sosem voltam szórakozó helyen.

Én még sosem dolgoztam. (Csak otthoni takarítást.)

Én még sosem úsztam.

Egyenlőre ennyi jutott most eszembe de ha majd meg eszembe jut valami leirom.

Sajnos igen ez van, a szuleimtol nem tudok semmit sem csinalni kicsinek sem tudtam semmit sem csinalni altalanos iskolaba mig mindenki ment kirandulni en nem tudtam menni mert vagy nem volt penzunk vagy nem engedtek el.

Most is ugyanez a helyzet sajna itt náluk a kor nem szamit.

Ha talalnek munkat valahol itt a kozelben sokkal jobb lenne mert akkor lenne munkam es ha eleg jol keresnek el tudnek koltozni de semmi munkat nem talalok minden egyes nap hivogatok munkahelyeket boltokat mindent de sehova semmvesznek fel akarhova probalkozom



ma 16:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek ruháim sem ugyanabban a ruhákba jarok mar lassan 4-5 eve
ma 16:14
 2/4 A kérdező kommentje:

Par darab ruham van csak semmi markas csak ilyen lyukas, kopott szakadt kicsi ruhaim


Polombol van vagy 6-7 db

Nadragbol 3

ma 16:15
 3/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, hidd el, sokan vagyunk így.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lista egy része egymásból következik és épül, azt a végtelenségig lehetne fokozni. Nyilván nem tudod másokkal ünnepelni a születésnapot, ha nincsenek ilyen kapcsolataid és így tovább.

A lista másik része meg annyira triviális, hogy ingyen, vagy minimális összegből megvalósítható (mozi, közeli kirándulás).

Gyárakban, üzemekben jellemzően korlátlanul és folyamatosan van felvétel a fluktuáció miatt. Idénymunka szintén egy lehetőség, elmenni napszámosnak ha nincs fizikai terhelést kizáró állapotod.

ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!