Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyat hogy van egy...

Hogy lehet olyat hogy van egy játék ami álló képernyős és oldalt vannak ilyen képek oda téve?

Figyelt kérdés
Mint itt pont ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=kQEv_zzXBNY
ma 12:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Programozó, hardver, az :D Mi a véleményed a Liskov substitution principle-ről? Composition vagy inhertitance? Hol található a northbridge mondjuk inteles gép esetén?
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
#21 jólvan mit tudom én... Van a kép amit feltöltök és húzom de nem lehet úgy méretezni ahogy akarom hanem maga a kép kisebb vagy nagyobb lesz
ma 16:16
 23/35 anonim ***** válasza:
Hat az atmeretezes így működik, megprobalja megtartani gondolom az aspect ratiot. Próbáld meg a shiftet nyomni közben.
ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Gondolom így meg az lesz a baj, hogy csúnyán megnyujtja a kepet:)
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Hova lett a nagy szakértés? Abszolút triviális kérdések. Miért kéne bárhova feltölteni a képet?
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Minecraftos általános sulis lesz, aki gameplayt akar majd streamelni, gepszakerto, mert az oszttarsaknak ő mondja meg, melyik RTX a jobb, illetve Scrarchben már írt jatekprogramot, ahol a fel gombra ugrik egyet a főszereplő
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Valóban csúnyán megnyújta. Csináljak akkor egy képet aminek csak a 2 oldalán van valami és azt beteszem középen meg a játék?
ma 16:26
 28/35 anonim ***** válasza:
Mittudom én, azt se tudom, mit akarsz pontosan, csak hogy fogalmad sincs, hogy mit csinálsz. Nagyfiú vagy, ha streamelni akarsz, ne legyen már gond egy layoutot osszerakni
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Hát kb vak vagyok az OBS-sel szemben mivel eddig mást használtam de szeretnék streamelni
ma 16:40
 30/35 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb, írj magadnak programot.
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!