Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyat hogy van egy...

Hogy lehet olyat hogy van egy játék ami álló képernyős és oldalt vannak ilyen képek oda téve?

Figyelt kérdés
Mint itt pont ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=kQEv_zzXBNY
ma 12:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
De megnéztem.
ma 14:49
 12/32 anonim ***** válasza:
Oké, akkor ideírnád az összesen 3 (vagy 4, ha a kvázi funkciómentes elsőt is számoljuk) menüpontot a weboldaluk navigációjából?
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Mindenhez értő gepszakertő


[link]

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
... Láttam azt a pontot amit küldtél csak nem volt oda leírva!
ma 15:55
 15/32 anonim ***** válasza:

2. Add Sources to your Scenes

Sources menu

When you start OBS Studio, you start with a blank scene by default. You can add all kinds of Sources — to show images, text, video, your webcam, game play, desktop, etc.


At the bottom of the main window is the Sources Dock. Click on the + symbol to add a source of your choice.



Mit írjanak még le? Vagy te olyant kerestél, hogy :


Igy lehet olyat hogy van egy játék ami álló képernyős és oldalt vannak ilyen képek oda téve:

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
De azt tudom hogyan kell hozzáadni a dolgokat de a képet nem tudom mivel oldalt azoknak is állónak kéne lennie...
ma 16:02
 17/32 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy állónak kell lennie? Hát úgy meretezd át, ahogy szeretnéd, hogy álljon
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Gépszakértő...
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Gépszakértő vagyok, hardver, programozó meg minden de nem volt dolgom OBS-sel még...
ma 16:07
 20/32 anonim ***** válasza:
És egy képet sem tudsz atmeretezni? Mit meg miben programozol? Scratch?
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!