Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennek mi a magyarazata? Ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi a magyarazata? Ezt hogy hivjak köznyelven? Mi miatt lehet? Ezt ha elsajátítom működhet mással is? Van más aki így csinálja?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán bírtam sokáig az ágyban. Most se bírtam volna sokáig de aztán abbahagytam egy kicsit pihentettem, utána megint csináltam és abbahagytam (ezek 1-2 percek) utána pedig szinte már alig bírtam elmenni. Éreztem, hogy első egy két alkalommal nagyon érzékeny vagyok odalent, és majdnem hamar elmentem de utána meg durvábban is nagyon sokáig bírtam, alig volt érzékeny a gyík. Ez természetesen egy aktus alatt, egyszer mentem el a végén, közben nem. 20/F

tegnap 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Így hívják köznyelven: fantáziál a gyorstüzelő.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!