Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ébredjek fel az ébreszt...

Hogyan ébredjek fel az ébresztőre?🤣

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 18 éven keresztül a szüleim költöttek😅 most 1 éve külön élek és 8 óránál hamarabb nem tudok felkelni akkor sem ha este 10 kor alszok el viszont akkor is felkelek ha hajnali 2 kor alszok el 😅 ez ellen mit tudok tenni? Semmi programot vagy bármit nem merek úgy idoziteni hogy 8 nal hamarabb kelljen felkelni mivel tudom hogy nem jönne össze pedig már sokszor próbáltam :( 2 telefon szól max hangon és zavaro hanggal szoktam változtatni is a hangokat valamint 2 ébresztő hang ugyan olyan másik kettő mas fajta 😅 3 percenként szól au ébresztő 7 órától hátha felkelek de semmi ha felkelek és kimegyek cigizni akkkor kintre is hallom úgyhogy biztosan eléggé hangos
tegnap 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!