Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes Németorszá...

Szerintetek érdemes Németországba menni dolgozni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és a mai napon járt volna le a próbaidőm a munkahelyen és a cég amíg próbáidőn vagyok támogatást kap. Előttem 3 embert is a próbaidejük lejárata előtt egy nappal rúgták ki és ma ezt velem is megtették. Szörnyen megvisel hiszen szerettem a munkám és jó voltam benne de mielőtt oda nyújtották a papírt természetesen lehordtak mindent amit csinálok hogy legyen mire fogni. Ma mentem volna táppénzre amit jeleztem a főnökömnek ezért azonnal szólt a vezetőnek hogy “tudjon róla” miközben csak azért szólt hogy gyorsan kirugjanak mielőtt tàppénzre mennék. Egyszerűen hiába vagyok fiatal hiába dolgozom jól és van szakmám érettségim nem ér semmit. Viszont ha ki megyek külföldre mindent itt hagyok. De lehet megváltozna az életem és soha nem kéne aggódnom többet a pénz miatt és amiatt hogy nem érek el semmit.

okt. 4. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én Bayernben vagyok de nem vagyok elájulva tőle.
okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!