Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyes döntés ? Hideg...

Mi a helyes döntés ? Hideg fejjel lassan felejtős!

Figyelt kérdés

Jó estét itt , ha.most nem segít valaki akkor ebből vérengzést fogok csinálni , mert nem bírom tovább!

Nagy vonalakban :


Kb. Két éve vettem észre először , hogy valaki ( valami ) mintha mindig nézne a szeme sarkából mindig láttam valamit.

Egyébként a wC ablakán vettem észre hosszú ideig . A wC a nappaliból nyílik mint a fürdőszoba is .

A wc ahol fekszek kb. 2 éve velem szembe van ha oldalra fordulok , tehát egyfolytában latszodok , ha egy drón figyel .

Elhessegettem akkor még nem tudtam hogy drón .

Fél éve láttam meg először , mikor már tudtam normálisan néha járó bot nélkül menni , az asszony kocsiját jól folemeltem emelokkel olajcsere miatt és előtte rengeteg víz kijött a garázsból és a víz tükrében .

Nem hittem a szememnek .

Pörgetekkkkk

Ki lesték többször az asszonyal stb.

Aztán véletlen hallottam meg a konyhából nyitva volt az ablakkal mert az asszony valami olyat főzött ...hallom hogy az egyik vendég kérdezi a kislányról , hogy hallom új drónt kaptál !


Mondom mi van ???

Rögtön felvétel , ami azóta is tart .

Rendőrség tehetetlen hibába több kép videó rengeteg a dronrol is meg a beszelgetesekrol .


Most telt be a pohár mai nap

A fiam hát edzésre és figyelte pontosan ugyan az a ritka típusú huyndai ami láttam már a házam korul kb. Egy hónappal előtte.

Ahogy még érkeztem a csávó akkor szállt be a hundayba a másik Toyota ami a sokszedee meg akkor indult el őt észre se vettem .

Mentuk haza felesége

300 lett a vérnyomásom gyerek közbe meséli az autó előttem 300 meterreeee ..madarasi út felé ment Berekfürdő felé . Én nem mentem arra hanem a mosoba de segítettem hogy menni fog a házam felé és úgy lettrtrrrrrr..

Rendőrség tehetetlen

Többször be szóltam nem tudnak mit csinálni meg csak írni se irtak semmi jegyzőkönyv semmii egész este velünk vannak elfoglalva , de hogy miért ? Arra rá jöttem !

Azért mert aki ezt csinálja a szomszéddal együtt elemzés és hang tisztázása utána kiderül hogy az egyik a légi erő fontos tagja és gyerekek néznek meg emberek minden mocskos dologra fenyderulne a másik mentos . Hagyjanak már békén bennünket de nem bajjm



#Ki merülés
ma 01:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!