Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg éri e fel dobni másokat?

Meg éri e fel dobni másokat?

Figyelt kérdés

Kajakra el gondolkodtam, az ágyon ezen a kérdésen így muszáj fel tennem. Tegyük fel ha valaki pl: 6 évre a börtönbe kerül a vád most ugyan mindegy, de a lényeg, hogy 6 évig egy cellába vagy. Akkor ha van rá lehetőség te fel dobnád/be köpnéd a bandát aki miatt ide kerültél vagy tartanád a szádat?

Azért mondom, hogy banda mert tegyük fel lojális voltál mindig is hozzájuk, volt rangod is stb. Így adja magát, hogy nem vagy egy patkány.

Meg ér az egész 6 évet, hogy nem szólsz semmit és le ülöd a bandáért vagy csak magad miatt is, hogy bizonyíts magadnak, hogy nem vagy egy patkány? Vagy inkább ülsz kevesebbet tegyük fel pár hónapot de akkor benne van a pakliban, hogy másokat be köpve, majd téged meg találnak civilben és likvidálnak vagy súlyos sérüléssel kórházba szállítanak de már nem élhetsz nyugodt életet, mégha tanúvédelmi programban is vagy.

Tudom elsőre nagyon Amerika vagy azt is mondhatjátok,hogy túl sok akció/bűnügyi filmet néztem csak kajak el gondolkodtam ezen. Ki, hogy döntene.



júl. 7. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem láttam még bűnszervezetet közelről, de szerintem egy ilyen mutatványért biztosan megtalálnának a jövőben, és nem abból a célból, hogy megköszönjék.
júl. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán éri meg. Nem amerika, hogy pár hónapot ülsz mert köptél.

Egy fazont elkaptak mariskával. Kapott valami 4 évet. Beköpött 3-4 nagy nevet és ő ugyanúgy leülte a 4 évet. A nagyok 1-2 éven belül szabadulnak, na akkor gondolom lesz haddelhadd.

júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon törném a buksimat, miért ennyire rossz a helyesírásom.
júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ha feldobod őket, valamennyit akkor is ülnöd kell, csak az időtartam mérséklődik kicsit

2. Szabadulásod után új helyen kell új életet kezdened

júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!