Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mégis mit...

Ebben a helyzetben mégis mit jelenthetett a bicikli szó? T_T

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú napom volt de már nem volt hely a vonaton, ezért letettem a táskámat a földre és ráültem. Szoknyában voltam de próbáltam úgy elhelyezkedni h ne látszódjon semmi. Egy férfi viszont lefotózott (!) és mikor szállt le a vonatról beszólt

Valami olyasmit mondott h “ vedd már ki a biciklit a lábad közül, itt gyerekek is vannak” es előtte egy masik utasnak magyarázott valamit h miert száll fel valaki igy a vonatra

Es igy ez vmi sz”xualis faszsag volt v mire mondta ezt? T_T



szept. 18. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg biciklit. Ha úgy ülsz fel valamire hogy a két lábad közé veszed, az olyan mintha nyeregben ülnél. A bicikli ülését is nyeregnek hívják és hasonló a pozíció. Annak lehetett az áthallása. A másik fele annak szólt, hogy szoknyában ne ülj így, mert beláthatnak.
szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol nem volt a labam között kb ugy ultem rajta mint egy parnan. Na mind1 koszonom a valaszt <3
szept. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!