Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magzatvíz szivárgás vagy csak...

Magzatvíz szivárgás vagy csak bővebb vizes folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget, ill. tapasztalatokat szeretnék kérni.

23 hetes várandós vagyok és kb 5 hete vizes folyást tapasztalok. Főleg ha felállok, vagy leülök, (de mellette rengeteget járok pisilni is.)

Megijedtem hogy a magzatvizem szivárog, vettem magzatviz jelzo betetet de az nem szineződött el,

bementem a kórházba ahol nagyon lekezelőek voltak, azt mondták nincs olyan hogy szivárog és ha az is akkor meg kell várni otthon amíg el nem vetélek. Nagy nehezen megnézzek azt mondták bővebb hüvelyi flour. Nem tudtak megnyugtatni ezért elmentem egy magándokihoz, és ő is azt mondta nem lát szivárgást. Csinált tenyésztést de minden negatív lett. Akkor nyugodtabb lettem. De kb 3 napja kezd fájni a torkom és a mellkasom, és egy oldalon olvastam hogy a magzatvíz szivárgástól az anya is megbetegedhet, tüdőgyulladást kaphat stb. Szerintetek mi lehet ez? A háziorvosom annyit mondott hogy ha belázasodok, csak akkor menjek be hozzá. Előre is köszönöm a válaszokat.



szept. 8. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hipochondria.
szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!