Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár éve lettünk legjobb barátok de akkor is kicsit fura volt mert mikor én jó jegyet kaptam és ő rosszat akkor folyton bunkózott vagy amikor vettem új ruhákat akkor is ezt csinálta.Folyamatosan ez megy,amikor már nem bírom akkor megszólom de akkor pedig be durcizik és én leszek a rossz.Mindig én vagyok a rossz bármi van.Mikor elhívtam ottalvós buliba akkor nálunk folyton forgatta a szemét.Nemtudom mit csináljak mert bármikor elmondom neki hogy mi bánt és hogy ezeket miért csinálja akkor mindig azt mondja hogy ő rosszul volt/van és utána ha megkérdezzem hogy mindig? akkor pedig elő jönn azzal hogy ő senkinek se fontos és hogy én mennyire bunkó vagyok.Folyton kérkedik hogy ő pl 3 meccset nyert tollas edzésen de hogyha mondom neki hogy úristen nézd kaptam egy 5 nyelvtanból vagy ha legyőztem tollasba akkor is forgatja a szemét és az edzőt hibáztatja.Én jó tanuló vagyok ő annyira nem és ezért is bunkó/lenéző.Anyukám azt mondta hogy irigy rám de nemtudom eldönteni,ez a személyisége vagy tényleg irigy? Általában a külsőmre mindig irigy mert hogy sima,pattanás mentes szép arcom,homokóra alakom van de én ezzel sose vágok fel de főleg arra szokott kibukni ha jobban odafigyelek az étkezésre hogy ne hízzak el.Én nem értem miért ilyen mikor megismertem akkor nem ilyen volt.Mit csináljak?Ha valakit jobban érdekelnek a történtek akkor mesélek neki privibe.

szept. 7. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért mondták az előttem hozzászólók is, hogy szabadulj meg tőle.
szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit megbeszélni, hagyd, hogy jómaga gondolkozzon el, már ha egyáltalán képes rá.
szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
szept. 7. 15:00
 14/18 anonim válasza:

Az én barátnőm is pont ugyanilyen.

De ő a szemembe is mondta, hogy egy senkinek érzi magát mellettem és irigy az életemre. De nyilván nem tett semmit, hogy egy picit is jobb legyen neki, hiába adtam neki tanácsokat. Mára már próbál felém kerekedni és elnyomni. Próbál kedvesnek lenni velem, de látszik rajta nagyon is, hogy csak akkor van megelégedve magával, hogyha valakiben tőlem kereskedik. Ne hagyd,hogy nálad is idáig fajuljon. Ha akarsz, írhatsz privátban:)

szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
szept. 7. 16:54
 16/18 anonim válasza:

14-es vagyok. Pár szó, amit elírtam:

*Valamiben

* Felém kerekedik.

szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az ilyen szerintem nem barátnő... Nem képes örülni, a sikereidnek. Mivel már írtad, hogy kérdeztél tőle ezzel kapcsolatban, a te döntésed, hogy ápolod-e még ezt a kapcsolatot, vagy se.
szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Miért nem képes örülni? Azt mondták sokan hogy irigy de ennyire?
szept. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!