Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár éve lettünk legjobb barátok de akkor is kicsit fura volt mert mikor én jó jegyet kaptam és ő rosszat akkor folyton bunkózott vagy amikor vettem új ruhákat akkor is ezt csinálta.Folyamatosan ez megy,amikor már nem bírom akkor megszólom de akkor pedig be durcizik és én leszek a rossz.Mindig én vagyok a rossz bármi van.Mikor elhívtam ottalvós buliba akkor nálunk folyton forgatta a szemét.Nemtudom mit csináljak mert bármikor elmondom neki hogy mi bánt és hogy ezeket miért csinálja akkor mindig azt mondja hogy ő rosszul volt/van és utána ha megkérdezzem hogy mindig? akkor pedig elő jönn azzal hogy ő senkinek se fontos és hogy én mennyire bunkó vagyok.Folyton kérkedik hogy ő pl 3 meccset nyert tollas edzésen de hogyha mondom neki hogy úristen nézd kaptam egy 5 nyelvtanból vagy ha legyőztem tollasba akkor is forgatja a szemét és az edzőt hibáztatja.Én jó tanuló vagyok ő annyira nem és ezért is bunkó/lenéző.Anyukám azt mondta hogy irigy rám de nemtudom eldönteni,ez a személyisége vagy tényleg irigy? Általában a külsőmre mindig irigy mert hogy sima,pattanás mentes szép arcom,homokóra alakom van de én ezzel sose vágok fel de főleg arra szokott kibukni ha jobban odafigyelek az étkezésre hogy ne hízzak el.Én nem értem miért ilyen mikor megismertem akkor nem ilyen volt.Mit csináljak?Ha valakit jobban érdekelnek a történtek akkor mesélek neki privibe.

szept. 7. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ő nem a barátod. Nekem is meg kellett ezt tapasztalnom, de ő csak magával foglalkozik, azt nézi hogy neki mi a jó, te legyél ott mindig, na de ha fordítva lesz egyszer is valami, szerinted ott lesz? Nem hiszem. Ha egy kicsit is ki kell mozdulnia a komfortzónájából, nem lesz ott.

Tudom nehéz, de jobban jársz, ha fokozatosan leépíted.

szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Volt már mikor elegem lett belőle mással kezdtem barátkozni de akkor pedig azzal jött hogy lecserélem.Gondolkoztam már rajta hogy ott hagyom
szept. 7. 13:29
 3/18 A kérdező kommentje:
Már volt hogy kellett volna de nem volt ott mellettem,másnak hitt és úgy kellett neki elmagyaráznom hogy miért mellém álljon.Mikor neki meghalt valakije vagy bármi baja volt ott voltam neki.Ha nem írok neki nem keres
szept. 7. 13:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Na akkor tényleg építsd le... Mi az hogy lecseréled? Az embernek több barátja is lehet. Ha meg nem is hisz neked, miközben "barátok vagytok"... Hát nagyon nem.
szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam neki hogy attól hogy "barátok" vagyunk lehet más barátom is

Beszéljek vele vagy ne?

Köszönöm!

Várom mások tanácsát is vagy észrevételét

szept. 7. 13:39
 6/18 A kérdező kommentje:
Irigykedik rám vagy valami más?
szept. 7. 13:40
 7/18 anonim válasza:

"Ha nem írok neki nem keres"

Nálam ez a redflag.

Szerintem engedd el. Bár neked kell tudnod hogy mit szeretnél.

Azt tudom hogy nekem a családba van ilyen, féltesóról beszélünk és nagyon sokat veszekedtem ez miatt meg az miatt is hogy ráírok és kb egy fél nap mire válaszol, ennyire le szar. Most már nem nagyon érdekel. Pedig elég drágán vettem neki ajándékokat is.

szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!Általában mikor nem keresem és utána egy baráttól tudta meg hogy mi van velem akkor mondtam neki hogy azért nem kerestem mert ő se keresett erre azzal szokott jönni hogy azt hitte sok a dolgom.

Megbeszéljem vele vagy csak hagyjam ott?

szept. 7. 14:04
 9/18 anonim ***** válasza:
Minek neked ellenség, ha ilyen barátaid vannak...
szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak egy barátom van aki ilyen.De tényleg olyan mint egy ellenség kb
szept. 7. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!