Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a legjobb...

Mit csináljak hogy a legjobb barátnőmnek legyen önbizalma?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudja elfogadni magát úgy ahogy van. Mindig csak a hibáit látja mikor egy csodálatos ember. Alig eszik mert szerinte kövér pedig nagyon jó alakja van. Próbálok segíteni neki, dicsérni amikor tudom, de az evéssel nem tudom mit tudnék csinálni. Iskolába is alig eszik egész nap. Örülök ha reggel 7től délután 2ig egy szendvicset megeszik. Hogyan tudnám rávenni az evésre és hogy próbálja meglátni magában azt a szépséget mint amit én és a barátja is látunk benne?

2022. márc. 6. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Kívülről nem tudod megváltoztatni, ami a fejében van. Elszúrták a gyerekkorát, ezen csak ő tudna segíteni önismereti munkával (pszichológus).
2022. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!