Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi karakter egy...

Hogy lehet ennyi karakter egy tel.szám?

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom és feltöltés után amikor bekapcsoltam jött az értesítés xy számról hívtak háromszor. Ez rendben, amit nem értek

( és ezért nem is hívom vissza), hogy milyen szám az ami ilyen "hosszú"? Rákeresve Google sem a barátom, ha a körzetet nézem rendben a 47 melyik része az országnak de utána kilenc szám van! Ilyen formátumot nem ismer fel semmi a " ki hívott" sem, szerintetek ez mi?

A szám : 9647/000000000 ( a nullák helyén nyilván számok vannak, de az eredetit nem írnám be ). Ez valami átverős story lehet?



aug. 10. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Szuper lesz most akkor megint indul egy ilyen csalási dolog mert esélyes nem én voltam az egyetlen akit hívtak."

Indul? Évtizedek óta tart. Az, hogy te ritkán találkozol vele, több szerencsés véletlen összejátszása, plusz azért a szolgáltatód / telefonod oprendszerének gyártója is próbál ezt-azt tenni.

Persze ha igazából biztonságban akarnád érezni magad - és ez a kilences válaszolónak is szól - akkor célszerű valamilyen biztonsági szoftvert telepíteni (igen, ezek többnyire pénzbe kerülnek), ahogy például a számítógépedre is.

aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönjük a kioktatást már nekem is sok kezd lenni, a kezdeti válasz rendben volt de engedd már meg legyen saját véleményem! Nézzél akkor statisztikát annak talán hiszel, megfigyelhető

"hullámokban" van ez az egész pont ahogy a linkes dolog is. Ez nem azt jelenti máskor nincs csak azt vannak régiók ahol adott időben felerősödik aztán kicsit enyhül, később újra erőre kap ennyi.


Téma - veled - részemről lezárva.

aug. 11. 13:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed.

Ezt is a google segítségével találtad meg?

aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tele van ilyen lekezelő, okoskodó makival gyk ne foglalkozz vele a számmal kapcsolatban pedig írtam privátban illetve hogy mire érdemes majd figyelni esetleg, mert körülbelül egy hete van sok hívás ismét már születtek cikkek is, de ez részletkérsés. Nézd a leveleidet!
aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

* r.kérdés

sorry séta közben írok aztán elütöm

aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oh' szóra sem érdemes kis trollocska ő, üzidet nézem köszi!
aug. 11. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!