Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi karakter egy...

Hogy lehet ennyi karakter egy tel.szám?

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom és feltöltés után amikor bekapcsoltam jött az értesítés xy számról hívtak háromszor. Ez rendben, amit nem értek

( és ezért nem is hívom vissza), hogy milyen szám az ami ilyen "hosszú"? Rákeresve Google sem a barátom, ha a körzetet nézem rendben a 47 melyik része az országnak de utána kilenc szám van! Ilyen formátumot nem ismer fel semmi a " ki hívott" sem, szerintetek ez mi?

A szám : 9647/000000000 ( a nullák helyén nyilván számok vannak, de az eredetit nem írnám be ). Ez valami átverős story lehet?



aug. 10. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, az én google barátom egyből tudta, hogy a +964 Irak nemzetközi hívószáma, a következő 7-es számjegy a mobilszolgáltatóknak van kiosztva, ami mögött további kilenc számjegy áll.
aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor hála az égnek lemerült nem mintha felvettem volna, de ezt így olvasva csodálatos, hogy Irakból hívnak...


Köszönöm a Google NEKED valóban a barátod.

aug. 10. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ez megnyugtat én azt hittem hirtelen Szerencs nagymamám amíg élt ott lakott és a vezetékesen hívtuk mindig ez a körzetszáma csak utána gyanúsan sok volt a szám nálad!
aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De hogy Irak? Csodálatos.

Jó, hogy van nekünk az első válaszoló ha már mi kukák voltunk haha.

aug. 10. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 Ha felveszünk egy ilyen számot pénzbe kerül vagy mi ebben nekik a jó? Normál esetben nem veszi fel ember de én mindig félek egyszer nem figyelek munka közben vagyok, utazok vagy valami és bele futok egy ilyenbe.
aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem szól bele, leteszi. Te meg ha elég hülye vagy, visszahívod. Na az már pénzbe kerül.

Persze nyilván te nem, de aki nem elég körültekintő...

aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyébként tök mindegy hogy Irak, Nigéria vagy Románia.

Ha nem vársz konkrétan külföldi hívást, nem veszed fel, letiltod.

Nincs gazdag marokkói nagybácsi aki rád hagyná a vagyonát, és a zimbabwei lottón sem nyertél hatszázmillió dollárt.

Külföldi szám hív: letiltod. Probléma megoldva.

aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ezért sem hívok vissza soha semmilyen számot, ami ismeretlen sőt sokszor eleve fel sem veszem, de nyilván utóbbi nem mindig kivitelezhető. Szuper lesz most akkor megint indul egy ilyen csalási dolog mert esélyes nem én voltam az egyetlen akit hívtak.
aug. 10. 19:34
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 Értem nem vagyok hülye de az embernek akkor is lehet olyan napja figyelmetlen, szétszórt és felkapja ahogy csörög vissza nem hívom az igaz, ha csak akkor húz le kicsit megnyugodtam.
aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem rád értette csak úgy általánosságban. Tényleg nagyon sok a naiv ember, aki kb bármit elhisz mindenesetre figyeld mostanában akkor te is jobban a telódat ki hív!

Gondolj bele linkekre is mennyien nyomogatnak össze - vissza na azt sem értem meg soha.

aug. 10. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!