Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az XNXX-en csináltam régen...

Az XNXX-en csináltam régen egy fiókot kb 3 éve és azóta nem léptem be, és ezeket a fiókokat törlik amik inaktívak? Illetve a regisztráció maga az ingyenes?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a regisztráció maga ingyenes hogy nem e kell késöbb fizessek (Nem fizettem elő semmire és nem adtam meg semmilyen adatot csak email címet)

aug. 2. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten úgy működik a fizetés, hogy ami fizetős azt előre ki kell fizetni. Ha nem fizetős vagy nem fizeted ki, akkor nem nyílik meg előtted a prémium szolgáltatás, és ingyenes módban használod amíg csak az oldal működik. Olyan nincs, hogy utólag fizettetnek meg valamit, amiről nem is tudtál. Az inaktív fiók semmi forgalmat nem generál, minimális helyet foglal, ezért nem szokták automatikusan törölni az oldalak (bármikor visszatérhetsz, ezt nem veszik el tőled). Ettől függetlenül a felhasználási feltételeket regisztráció és belépés nélkül is el kell érned, ott meg lehet nézni.
aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez teljesen jogos meg is néztem csak nagyon megvagyok ijedve az ilyenektől, elolvastam a felhasználási feltételek de ott nem találtam olyan részt ami konkrétan erre kitért volna, de akkor meg is nyugodtam mert azt tudtam hogy felkell tünteni csak féltem hogy mivan ha valaki kihasznál valami olyan dolgot ami miatt lehet ilyet csinálni.
aug. 2. 12:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem hogy olyan rést használ ki
aug. 2. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mindig így volt a netes vásárlásoknál. Mivel csak egy e-mail címet adsz meg regisztrációkor, nem tudnak kinek és mi alapján utólag számlát kiállítani. Inkább előre ki kell fizetni ami olyan, és akkor kapsz hozzáférést ha megkapták a pénzt - ez hülye biztos módszer és nem lehet vele visszaélni egyik oldalról sem: ha nem akarsz fizetős tartalmat használni, akkor egyszerűen nem adsz meg fizetési adatot és cserébe nem férsz hozzá. Az oldal pedig nem fog úgy fizetős tartalmat neked elérhetővé tenni, ha utána nem tudja az árát behajtani, ezért előre elkéri azt.
aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze ez teljesen érhető köszönöm a választ, illetve 3éve inaktív voltam és már nem használom az oldalt nem is tervezem akkor annyi is elég csak hogyha nem törölöm ki a fiókomat csak szimplán nem használom?
aug. 2. 13:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve az XNXX fiókot lehet törölni?
aug. 2. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!