Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az XVideos-on régen csináltam...

Az XVideos-on régen csináltam egy fiókot és tegnap kitöröltem de azt vettem észre hogy még be tudok jelentkezni ez miért lehet? Illetve az Xvideos fiók törlése ingyenes? (Nem töltöttem fel videót, csak fogyasztó voltam).

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán használtam a fiókot és úgy gondoltam hogy kitörölném de nagyon ideges vagyok hogy esetleg valami pénz-t kérnek később cserébe

júl. 30. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:

A DeleteMyData kapcsolatba léphet az XVideos-szal az Ön nevében, hogy kérje a fiók törlését. Az XVideos ezután e-mailben megerősítést küld Önnek, amelyben arra kéri, hogy erősítse meg a törlést a szolgáltatásra való regisztrációhoz használt személyes e-mail címére. A törlési folyamat befejezéséhez nincs szükség személyes adatokra vagy jelszavakra. Az egyetlen dolog, amire szükség van, a fiók létrehozásához használt e-mail


emailcímedre küldött törlési kérelmet megerősítetted?

júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam olyan email-t
júl. 30. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt van leírva a fiók törlés menete.


[link]

júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De már az oldalon töröltem a fiókomat
júl. 30. 11:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi a probléma hogy betudok még jelentkezni
júl. 30. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
A leírásból az jön le hogy emailben küldenek egy fióktörlés üzenetet amit meg kell erősítened. Ha ez nincs lehet addig nem törlődik a fiók.
júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De arra még kíváncsi lennék hogy a fiók törlése ingyenes-e? Szóval alapból ha az oldalon törölni szeretném a fiókomat akkor az ingyenes lesz, nem kell fizessek semmit, nem adtam meg semmilyen adatot mint pl lakcím, igazi név stb stb
júl. 30. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még ilyennel hogy fizetni kéne a regisztráció törléséért egy fiókban.

Viszont olyannal már igen ahol a reg törlése nem egyszerű.


Ha továbbra sem törlődik állíts be egy erős egyedi jelszót lépj ki a fiókból.

júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából azt írja ki hogyha megakarom nézni a profilomat vagy a beállításokat hogy "A profil fel lett függesztve/törölve lett

" csak az zavar hogy be tudok jelentkezni

júl. 30. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak fiókoka hol törléskor írja pl: 30 napig visszaállítható, de ha addig nem lépsz be akkor végleg eltűnik. Lehet itt is hasonló a helyzet.
júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!