Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bővítmény neve amit az...

Mi a bővítmény neve amit az oldal ajánl - többek közt a Gyakran Ismételt Kérdéseknél is - a videók lejátszásához? Ide mit kell írni be a sorozatbarát oldalra?Semmit nem fogad el vki segítsen

Figyelt kérdés
júl. 31. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen szöveget elfogad, pár napja próbáltam. A GYIK-ben le van írva a bővítmény neve, csak be kell másolni. Ez csak egy ellenőrző kérdés, hogy olvastad-e a felhasználási feltételeket.
júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen megvan.. és akkor várni kell ez után?
júl. 31. 12:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Az email címem elküldtem,ők fognak felhasználó nevet küldeni és jelszót vagy hogyan lesz kb neked mikor volt kész?
júl. 31. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnt a leírásból, hogy manuálisan bírálják el és engedik be a felhasználókat. 1 hét alatt sem kaptam semmit, úgyhogy le is mondtam róla.
júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem annyi hogy az email címemre kaptam vissza igazolást de még nincs felhasználó nevem sem jelszavam....tehát várok....aztán ki tudja mennyi idő még választ kapok....igazából nem regisztrálnák oda ha az a sorozat amit elkezdtem nézni az összes része fent lenne...de nincs
júl. 31. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyit variálni egy oldalon nem is értem...🙃
júl. 31. 21:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Regiszrálás adjon meg emailt jelszót...kap egy kódot viszlát...mint bármelyik platformon....
júl. 31. 21:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!